Mistrovství světa ve volejbale mužů 2010
17. mistrovství světa ve volejbale mužů 2010 | |
---|---|
Podrobnosti turnaje | |
Pořadatel | Itálie Itálie |
Města | Turín, Milán, Verona, Terst, Modena, Florencie, Ancona, Řím, Reggio di Calabria, Catania |
Datum konání | 25. 9. – 10. 10. 2010 |
Počet týmů | 24 |
Konečné pořadí | |
1. místo | Brazílie |
2. místo | Kuba |
3. místo | Srbsko |
Obhájce | |
Brazílie | |
< MS 2006 MS 2014 > |
17. mistrovství světa ve volejbale mužů proběhlo ve dnech 25. září – 10. října 2010 v Itálii.
Turnaje se zúčastnilo 24 mužstev, která byla rozdělena do šesti čtyřčlenných skupin. Z každé skupiny postoupily nejlepší tři týmy do druhé fáze (osmifinále) turnaje. Tu utvořilo šest tříčlenných skupin, z nichž nejlepší dvě mužstva postupovala do třetí fáze (čtvrtfinále). Ve čtvrtfinále tak vznikly čtyři skupiny po třech týmech. Družstva na prvním místě postoupila do semifinále, družstva na druhém místě hrála o 5. až 8. místo a družstva na třetím místě hrála o 9. až 12. místo. Mistrem světa se potřetí za sebou stala Brazílie.
Pořadatelská města
Město | Hala | Kapacita |
---|---|---|
Turín | Palasport Olimpico | 12 000 |
Milán | Datch Forum | 10 916 |
Verona | PalaOlimpia | 6 200 |
Terst | PalaTrieste | 6 943 |
Modena | PalaPanini | 5 100 |
Florencie | Nelson Mandela Forum | 5 500 |
Ancona | Banca Marche Palace | 6 500 |
Řím | PalaLottomatica | 11 000 |
Reggio di Calabria | PalaCalafiore | 7 200 |
Catania | PalaNesima | 6 000 |
Výsledky a tabulky
Základní skupiny
Skupina A
ITA | EGY | JPN | IRN | V | P | Sety | B | ||
1. | Itálie Itálie | *** | 3:0 | 3:0 | 3:2 | 3 | 0 | 9:2 | 6 |
2. | Egypt Egypt | 0:3 | *** | 2:3 | 3:0 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
3. | Japonsko Japonsko | 0:3 | 3:2 | *** | 1:3 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
4. | Írán Írán | 2:3 | 0:3 | 3:1 | *** | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
Egypt Egypt – Írán Írán 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
25. září 2010 (17:00) – Milán
Itálie Itálie – Japonsko Japonsko 3:0 (25:20, 25:16, 25:14)
25. září 2010 (21:00) – Milán
Írán Írán – Japonsko Japonsko 3:1 (15:25, 25:17, 26:24, 25:23)
26. září 2010 (17:00) – Milán
Egypt Egypt – Itálie Itálie 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)
26. září 2010 (21:00) – Milán
Japonsko Japonsko – Egypt Egypt 3:2 (32:34, 23:25, 25:19, 25:17, 15:13)
27. září 2010 (17:00) – Milán
Itálie Itálie – Írán Írán 3:2 (25:21, 25:10, 21:25, 26:28, 15:13)
27. září 2010 (21:00) – Milán
Skupina B
CUB | BRA | ESP | TUN | V | P | Sety | B | ||
1. | Kuba Kuba | *** | 3:2 | 3:2 | 3:0 | 3 | 0 | 9:4 | 6 |
2. | Brazílie Brazílie | 2:3 | *** | 3:1 | 3:0 | 2 | 1 | 8:4 | 5 |
3. | Španělsko Španělsko | 2:3 | 1:3 | *** | 3:1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
4. | Tunisko Tunisko | 0:3 | 0:3 | 1:3 | *** | 0 | 3 | 1:9 | 3 |
Brazílie Brazílie – Tunisko Tunisko 3:0 (25:14, 25:21, 25:14)
25. září 2010 (17:00) – Verona
Španělsko Španělsko – Kuba Kuba 2:3 ( 25:21, 18:25, 19:25, 25:20, 13:15)
25. září 2010 (21:00) – Verona
Tunisko Tunisko – Kuba Kuba 0:3 (18:25, 15:25, 15:25)
26. září 2010 (17:00) – Verona
Brazílie Brazílie – Španělsko Španělsko 3:1 (30:28, 21:25, 25:20, 25:19)
26. září 2010 (21:00) – Verona
Španělsko Španělsko – Tunisko Tunisko 3:1 (25:23, 25:22, 25:27, 25:23)
27. září 2010 (17:00) – Verona
Kuba Kuba – Brazílie Brazílie 3:2 (34:32, 18:25, 23:25, 25:21, 15:12)
27. září 2010 (21:00) – Verona
Skupina C
RUS | PUR | CAM | AUS | V | P | Sety | B | ||
1. | Rusko Rusko | *** | 3:2 | 3:0 | 3:1 | 3 | 0 | 9:3 | 6 |
2. | Portoriko Portoriko | 2:3 | *** | 3:0 | 3:1 | 2 | 1 | 8:4 | 5 |
3. | Kamerun Kamerun | 0:3 | 0:3 | *** | 3:1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
4. | Austrálie Austrálie | 1:3 | 1:3 | 1:3 | *** | 0 | 3 | 3:9 | 3 |
Rusko Rusko – Kamerun Kamerun 3:0 25:11, 25:20, 25:22)
25. září 2010 (17:00) – Modena
Austrálie Austrálie – Portoriko Portoriko 1:3 22:25, 22:25, 28:26, 19:25)
25. září 2010 (21:00) – Modena
Kamerun Kamerun – Portoriko Portoriko 0:3 22:25, 23:25, 19:25)
26. září 2010 (17:00) – Modena
Rusko Rusko – Austrálie Austrálie 3:1 25:17, 25:12, 24:26, 25:20)
26. září 2010 (21:00) – Modena
Austrálie Austrálie – Kamerun Kamerun 1:3 25:21, 22:25, 21:25, 19:25)
27. září 2010 (17:00) – Modena
Portoriko Portoriko – Rusko Rusko 2:3 25:21, 14:25, 21:25, 25:23, 11:15)
27. září 2010 (21:00) – Modena
Skupina D
USA | ARG | MEX | VEN | V | P | Sety | B | ||
1. | USA | *** | 3:1 | 3:2 | 3:0 | 3 | 0 | 9:3 | 6 |
2. | Argentina Argentina | 1:3 | *** | 3:1 | 3:0 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
3. | Mexiko Mexiko | 2:3 | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 2 | 6:6 | 4 |
4. | Venezuela Venezuela | 0:3 | 0:3 | 0:3 | *** | 0 | 3 | 0:9 | 3 |
Venezuela Venezuela – Argentina Argentina 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
25. září 2010 (17:00) – Reggio di Calabria
USA – Mexiko Mexiko 3:2 (22:25, 19:25, 25:18, 25:22, 15:11)
25. září 2010 (21:00) – Reggio di Calabria
Argentina Argentina – Mexiko Mexiko 3:1 (25:12, 25:19, 17:25, 25:15)
26. září 2010 (17:00) – Reggio di Calabria
Venezuela Venezuela – USA 0:3 (19:25, 23:25, 19:25)
26. září 2010 (21:00) – Reggio di Calabria
Mexiko Mexiko – Venezuela Venezuela 3:0 (25:22, 25:20, 25:20)
27. září 2010 (17:00) – Reggio di Calabria
USA – Argentina Argentina 3:1 (22:25, 27:25, 25:22, 25:20)
27. září 2010 (21:00) – Reggio di Calabria
Skupina E
FRA | CZE | BUL | CHN | V | P | Sety | B | ||
1. | Francie Francie | *** | 3:2 | 3:2 | 3:0 | 3 | 0 | 9:4 | 6 |
2. | Česko Česko | 2:3 | *** | 3:1 | 3:1 | 2 | 1 | 8:5 | 5 |
3. | Bulharsko Bulharsko | 2:3 | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 2 | 6:6 | 4 |
4. | Čína Čína | 0:3 | 1:3 | 0:3 | *** | 0 | 3 | 1:9 | 3 |
Francie Francie – Česko Česko 3:2 (25:19, 22:25, 25:21, 24:26, 15:11)
25. září 2010 (17:00) – Turín
Bulharsko Bulharsko – Čína Čína 3:0 (25:14, 25:19, 25:22)
25. září 2010 (21:00) – Turín
Česko Česko – Čína Čína 3:1 (25:21, 19:25, 25:18, 25:22)
26. září 2010 (17:00) – Turín
Francie Francie – Bulharsko Bulharsko 3:2 (25:22, 23:25, 25:17, 28:30, 19:17)
26. září 2010 (21:00) – Turín
Bulharsko Bulharsko – Česko Česko 1:3 (23:25, 25:27, 30:28, 25:27)
27. září 2010 (17:00) – Turín
Čína Čína – Francie Francie 0:3 (17:25, 20:25, 19:25)
27. září 2010 (21:00) – Turín
Skupina F
POL | SER | GER | CAN | V | P | Sety | B | ||
1. | Polsko Polsko | *** | 3:1 | 3:2 | 3:0 | 3 | 0 | 9:3 | 6 |
2. | Srbsko Srbsko | 1:3 | *** | 3:0 | 1:3 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
3. | Německo Německo | 2:3 | 0:3 | *** | 3:0 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
4. | Kanada Kanada | 1:3 | 0:3 | 3:1 | *** | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
Polsko Polsko – Kanada Kanada 3:0 (25:22, 25:21, 25:13)
25. září 2010 (17:00) – Terst
Německo Německo – Srbsko Srbsko 0:3 (21:25, 21:25, 13:25)
25. září 2010 (21:00) – Terst
Kanada Kanada – Srbsko Srbsko 3:1 (25:20, 25:22, 17:25, 25:23)
26. září 2010 (17:00) – Terst
Polsko Polsko – Německo Německo 3:2 (25:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:13)
26. září 2010 (21:00) – Terst
Německo Německo – Kanada Kanada 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)
27. září 2010 (17:00) – Terst
Srbsko Srbsko – Polsko Polsko 1:3 (19:25, 18:25, 25:21, 23:25)
27. září 2010 (21:00) – Terst
Osmifinále
Skupina G
ITA | GER | PUR | V | P | Sety | B | ||
1. | Itálie Itálie | *** | 3:1 | 3:1 | 2 | 0 | 6:2 | 4 |
2. | Německo Německo | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 4:3 | 3 |
3. | Portoriko Portoriko | 1:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 1:6 | 2 |
Portoriko Portoriko – Německo Německo 0:3 (22:25, 22:25, 18:25)
30. září 2010 (17:00) – Catania
Německo Německo – Itálie Itálie 1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 18:25)
1. října 2010 (21:00) – Catania
Itálie Itálie – Portoriko Portoriko 3:1 (25:22, 25:16, 18:25, 25:21)
2. října 2010 (21:00) – Catania
Skupina H
SER | CUB | MEX | V | P | Sety | B | ||
1. | Srbsko Srbsko | *** | 3:1 | 3:0 | 2 | 0 | 6:1 | 4 |
2. | Kuba Kuba | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 4:3 | 3 |
3. | Mexiko Mexiko | 0:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 0:6 | 2 |
Kuba Kuba – Srbsko Srbsko 1:3 (25:16, 19:25, 22:25, 19:25)
30. září 2010 (17:00) – Milán
Mexiko Mexiko – Kuba Kuba 0:3 (17:25, 25:27, 15:25)
1. října 2010 (21:00) – Milán
Srbsko Srbsko – Mexiko Mexiko 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
2. října 2010 (17:00) – Milán
Skupina I
ESP | RUS | EGY | V | P | Sety | B | ||
1. | Španělsko Španělsko | *** | 3:2 | 3:1 | 2 | 0 | 6:3 | 4 |
2. | Rusko Rusko | 2:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 5:3 | 3 |
3. | Egypt Egypt | 1:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 1:6 | 2 |
Rusko Rusko – Egypt Egypt 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
30. září 2010 (21:00) – Catania
Španělsko Španělsko – Rusko Rusko 3:2 (17:25, 22:25, 25:21, 25:20, 15:13)
1. října 2010 (17:00) – Catania
Egypt Egypt – Španělsko Španělsko 1:3 (20:25, 30:28, 16:25, 19:25)
2. října 2010 (17:00) – Catania
Skupina L
CZE | USA | CAM | V | P | Sety | B | ||
1. | Česko Česko | *** | 3:0 | 3:0 | 2 | 0 | 6:0 | 4 |
2. | USA | 0:3 | *** | 3:2 | 1 | 1 | 3:5 | 3 |
3. | Kamerun Kamerun | 0:3 | 2:3 | *** | 0 | 2 | 2:6 | 2 |
USA – Česko Česko 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
30. září 2010 (17:00) – Ancona
Kamerun Kamerun – USA 2:3 (25:23, 14:25, 27:25, 20:25, 7:15)
1. října 2010 (21:00) – Ancona
Česko Česko – Kamerun Kamerun 3:0 (25:17, 25:18, 25:17)
2. října 2010 (17:00) – Ancona
Skupina M
ARG | FRA | JPN | V | P | Sety | B | ||
1. | Argentina Argentina | *** | 3:1 | 3:1 | 2 | 0 | 6:2 | 4 |
2. | Francie Francie | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 4:3 | 3 |
3. | Japonsko Japonsko | 1:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 1:6 | 2 |
Francie Francie – Argentina Argentina 1:3 (25:16, 17:25, 23:25, 21:25)
30. září 2010 (21:00) – Milán
Japonsko Japonsko – Francie Francie 0:3 (19:25, 22:25, 23:25)
1. října 2010 (17:00) – Milán
Argentina Argentina – Japonsko Japonsko 3:1 (25:22, 16:25, 25:14, 25:19)
2. října 2010 (21:00) – Milán
Skupina N
BUL | BRA | POL | V | P | Sety | B | ||
1. | Bulharsko Bulharsko | *** | 3:0 | 3:0 | 2 | 0 | 6:0 | 4 |
2. | Brazílie Brazílie | 0:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 3:3 | 3 |
3. | Polsko Polsko | 0:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 0:6 | 2 |
Polsko Polsko – Brazílie Brazílie 0:3 (16:25, 20:25, 20:25)
30. září 2010 (21:00) – Ancona
Bulharsko Bulharsko – Polsko Polsko 3:0 (25:22, 25:18, 25:17)
1. října 2010 (17:00) – Ancona
Brazílie Brazílie – Bulharsko Bulharsko 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)
2. října 2010 (21:00) – Ancona
Čtvrtfinále
Skupina O
ITA | USA | FRA | V | P | Sety | B | ||
1. | Itálie Itálie | *** | 3:1 | 3:1 | 2 | 0 | 6:2 | 4 |
2. | USA | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 4:3 | 3 |
3. | Francie Francie | 1:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 1:6 | 2 |
Francie Francie – USA 0:3 (16:25, 14:25, 23:25)
4. září 2010 (17:00) – Řím
USA – Itálie Itálie 1:3 (25:14, 23:25, 26:28, 22:25)
5. září 2010 (21:00) – Řím
Itálie Itálie – Francie Francie 3:1 (25:18, 25:20, 25:27, 25:19)
6. září 2010 (21:00) – Řím
Skupina P
SER | RUS | ARG | V | P | Sety | B | ||
1. | Srbsko Srbsko | *** | 3:1 | 3:1 | 2 | 0 | 6:2 | 4 |
2. | Rusko Rusko | 1:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 4:3 | 3 |
3. | Argentina Argentina | 1:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 1:6 | 2 |
Srbsko Srbsko – Argentina Argentina 3:1 (25:15, 21:25, 25:22, 25:18)
4. září 2010 (17:00) – Florencie
Rusko Rusko – Srbsko Srbsko 1:3 (26:28, 25:16, 21:25, 25:27)
5. září 2010 (17:00) – Florencie
Argentina Argentina – Rusko Rusko 0:3 (22:25, 17:25, 15:25)
6. září 2010 (17:00) – Florencie
Skupina Q
CUB | BUL | ESP | V | P | Sety | B | ||
1. | Kuba Kuba | *** | 3:2 | 3:1 | 2 | 0 | 6:3 | 4 |
2. | Bulharsko Bulharsko | 2:3 | *** | 3:1 | 1 | 1 | 5:4 | 3 |
3. | Španělsko Španělsko | 1:3 | 1:3 | *** | 0 | 2 | 2:6 | 2 |
Španělsko Španělsko – Bulharsko Bulharsko 1:3 (21:25, 25:27, 28:26, 18:25)
4. září 2010 (21:00) – Florencie
Kuba Kuba – Španělsko Španělsko 3:1 (25:22, 15:25, 25:22, 25:22)
5. září 2010 (21:00) – Florencie
Bulharsko Bulharsko – Kuba Kuba 2:3 (25:22, 23:25, 28:26, 28:30, 11:15)
6. září 2010 (21:00) – Florencie
Skupina R
BRA | GER | CZE | V | P | Sety | B | ||
1. | Brazílie Brazílie | *** | 3:0 | 3:2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 |
2. | Německo Německo | 0:3 | *** | 3:0 | 1 | 1 | 3:3 | 3 |
3. | Česko Česko | 2:3 | 0:3 | *** | 0 | 2 | 2:6 | 2 |
Česko Česko – Brazílie Brazílie 2:3 (20:25, 25:22, 25:23, 21:25, 8:15)
4. září 2010 (21:00) – Řím
Německo Německo – Česko Česko 3:0 (25:23, 25:18, 25:13)
5. září 2010 (17:00) – Řím
Brazílie Brazílie – Německo Německo 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)
6. září 2010 (17:00) – Řím
Semifinále
Srbsko Srbsko – Kuba Kuba 2:3 (25:22, 17:25, 29:31, 25:22, 14:16)
9. září 2010 (17:05) – Řím
Itálie Itálie – Brazílie Brazílie 1:3 (15:25, 22:25, 25:23, 17:25)
9. září 2010 (21:15) – Řím
Finále
Kuba Kuba – Brazílie Brazílie 0:3 (22:25, 14:25, 22:25)
10. září 2010 (21:15) – Řím
O 3. místo
Srbsko Srbsko – Itálie Itálie 3:1 (25:21, 25:22, 26:28, 25:19)
10. září 2010 (17:05) – Řím
O 5.–8. místo
Rusko Rusko – Bulharsko Bulharsko 3:1 (25:20, 26:24, 20:25, 25:23)
8. září 2010 (17:05) – Modena
USA – Německo Německo 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)
8. září 2010 (21:05) – Modena
O 5. místo
Rusko Rusko – USA 3:0 (25:19, 25:21, 25:19)
9. září 2010 (21:05) – Modena
O 7. místo
Bulharsko Bulharsko – Německo Německo 3:0 (26:24, 26:24, 25:21)
9. září 2010 (17:05) – Modena
O 9. – 12. místo
Argentina Argentina – Španělsko Španělsko 3:1 (23:25, 25:19, 25:19, 26:24)
8. září 2010 (17:05) – Florencie
Francie Francie – Česko Česko 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
8. září 2010 (21:05) – Florencie
O 9. místo
Argentina Argentina – Česko Česko 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:22)
9. září 2010 (21:05) – Florencie
O 11. místo
Španělsko Španělsko – Francie Francie 1:3 (17:25, 23:25, 25:16, 21:25)
9. září 2010 (17:05) – Florencie
Soupisky
1. Brazílie
|
|
|
Trenér: Bernardo Rezende
2. Kuba
|
|
|
- Trenér: Orlando Samuels Blackwood
3. Srbsko
|
|
|
- Trenér: Igor Kolaković
10. Česko
|
|
|
- Trenér: Jan Svoboda
- Asistent trenéra: Milan Hadrava
Konečné pořadí
17. | Mistrovství světa 2010 | Z | V | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|
Brazílie | 9 | 7 | 2 | 23:10 | 16 | |
Kuba | 9 | 7 | 2 | 22:15 | 16 | |
Srbsko | 9 | 6 | 3 | 22:13 | 15 | |
4. | Itálie | 9 | 7 | 2 | 23:12 | 16 |
5. | Rusko | 9 | 7 | 2 | 24:10 | 16 |
6. | USA | 9 | 6 | 3 | 19:14 | 15 |
7. | Bulharsko | 9 | 5 | 4 | 21:13 | 14 |
8. | Německo | 9 | 3 | 6 | 12:18 | 12 |
9. | Argentina | 9 | 6 | 3 | 20:14 | 15 |
10. | Česko | 9 | 5 | 4 | 20:14 | 14 |
11. | Francie | 9 | 5 | 4 | 17:17 | 14 |
12. | Španělsko | 9 | 3 | 6 | 16:22 | 12 |
13. | Polsko | 5 | 3 | 2 | 9:9 | 8 |
13. | Portoriko | 5 | 2 | 3 | 9:10 | 7 |
13. | Japonsko | 5 | 1 | 4 | 5:14 | 6 |
13. | Egypt | 5 | 1 | 4 | 6:12 | 6 |
13. | Mexiko | 5 | 1 | 4 | 6:12 | 6 |
13. | Kamerun | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 6 |
19. | Írán | 3 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
19. | Kanada | 3 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
19. | Austrálie | 3 | 0 | 3 | 3:9 | 3 |
19. | Čína | 3 | 0 | 3 | 1:9 | 3 |
19. | Venezuela | 3 | 0 | 3 | 0:9 | 3 |
19. | Tunisko | 3 | 0 | 3 | 1:9 | 3 |
Externí odkazy
- Obrázky, zvuky či videa k tématu Mistrovství světa ve volejbale mužů 2010 na Wikimedia Commons
- (anglicky) Oficiální stránky FIVB
- (anglicky) Sportovní statistiky
- (italsky) Oficiální stránky
- (cs) Český volejbalový svaz
Mistrovství světa ve volejbale mužů | |
---|---|
ČSR 1949 • SSSR 1952 • Francie 1956 • Brazílie 1960 • SSSR 1962 • ČSSR 1966 • Bulharsko 1970 • Mexiko 1974 • Itálie 1978 • Argentina 1982 • Francie 1986 • Brazílie 1990 • Řecko 1994 • Japonsko 1998 • Argentina 2002 • Japonsko 2006 • Itálie 2010 • Polsko 2014 • Itálie/Bulharsko 2018 • Polsko/Slovinsko 2022 |
Mistři světa ve volejbale – turnaj mužů | |
---|---|
|
Medailisté – Mistrovství světa ve volejbale mužů 2010 | |
---|---|
Brazílie | Bruno Rezende • Alan Domingos • Sidão • Leandro Vissotto • Giba • Murilo Endres • Théo Lopes • João Paulo Tavares • João Paulo Bravo • Rodrigão • Lucas Saatkamp • Marlon Muraguti Yared • Dante Amaral • Mário Pedreira |
Kuba | Wilfredo León • Yoandry Leal • Keibel Gutiérrez • Osmany Camejo • Rolando Cepeda • Rafael Ortiz Ortega • Henry Bell Cisnero • Robertlandy Simón • Raydel Hierrezuelo • Isbel Mesa Sandobal • Yoandri Díaz • Fernando Hernández |
Srbsko | Nikola Kovačević • Bojan Janić • Vlado Petković • Miloš Terzić • Dragan Stanković • Marko Samardžić • Nikola Grbić • Miloš Nikić • Milan Rašić • Ivan Miljković • Saša Starović • Borislav Petrović • Marko Podraščanin • Nikola Rosić |