Gliwickie Zawody w Dwuboju Spadochronowym Gliwice 2004
| ||
Data | 24 lipca 2004 | |
---|---|---|
Gospodarz | Aeroklub Gliwicki | |
Miejscowość | Gliwice | |
Organizator | Sekcja Spadochronowa Aeroklubu Gliwickiego | |
Liczba konkurencji | 3 | |
Liczba zawodników | 21 |
Gliwickie Zawody w Dwuboju Spadochronowym Gliwice 2004 – odbyły się 24 lipca 2004. Zawody zorganizowane zostały przez Aeroklub Gliwicki – Sekcję Spadochronową Aeroklubu Gliwickiego. Do dyspozycji skoczków był samolot An-2 SP-AOI.
Rozegrane kategorie
Zawody rozegrano w trzech kategoriach:
- Klasyfikacja slalom rowerowy
- Klasyfikacja indywidualna – celność lądowania (Każdy zawodnik skakał na takim samym spadochronie. W tym przypadku był to okrągły spadochron szkolno-treningowy L-2 Kadet)
- Klasyfikacja dwubój.
- Źródło:[1].
Medaliści
Medalistów Spadochronowych Mistrzostw Śląska 2004 podano za: JanJ. Isielenis JanJ., Archiwum Aeroklubu Gliwickiego, s. 1–3 .
Konkurencja | Złoto | Srebro | Brąz |
Slalom rowerowy | Jan Benedyktow | Aleksander Lisiecki | Piotr Budzyna |
Celność lądowania | Jan Isielenis | Robert Wieczorek | Piotr Polewski |
Dwubój | Robert Wieczorek | Aleksandr Lisiecki | Piotr Polewski |
Wyniki zawodów
Wyniki Spadochronowych Mistrzostw Śląska 2004 podano za:JanJ. Isielenis JanJ., Archiwum Aeroklubu Gliwickiego, s. 1–3 .
W zawodach wzięło udział 21 zawodników Polska.
Klasyfikacja slalom rowerowy
Miejsce | Imię i nazwisko | Czas |
---|---|---|
1. | Jan Benedyktow | 40,12 |
2. | Aleksander Lisiecki | 40,95 |
3. | Piotr Budzyna | 40,95 |
4. | Robert Wieczorek | 41,02 |
5. | Piotr Polewski | 41,79 |
6. | Tomasz Michalski[a] | 42,27 |
7. | Dawid Woszczyna | 42,63 |
8. | Andrzej Otręba | 43,01 |
9. | Marcin Stencel | 45,37 |
10. | Jan Isielenis | 45,72 |
11. | Bożena Brzosta | 45,99 |
12. | Jan Zięba | 46,26 |
13. | Waldemar Zygała | 46,30 |
14. | Aleksandr Jurków | 46,79 |
15. | Marek Rutkowski[b] | 47,74 |
16. | Agnieszka Zielińska | 48,13 |
17. | Aleksander Rogala | 48,28 |
18. | Danuta Polewska | 53,26 |
19. | Magda Kozakowska | 57,59 |
20. | Zenon Łakowski | 66,11 |
21. | Dariusz Szpak | – |
Klasyfikacja celność lądowania
Miejsce | Imię i nazwisko | Metry |
---|---|---|
1. | Jan Isielenis | 1,90 |
2. | Robert Wieczorek | 6,00 |
3. | Piotr Polewski | 10,50 |
4. | Aleksander Lisiecki | 15,40 |
5. | Tomasz Michalski | 35,00 |
6. | Piotr Budzyna | 39,10 |
7. | Waldemar Zygała | 40,95 |
8. | Dawid Woszczyna | 42,27 |
20. | Danuta Polewska | max |
20. | Aleksander Rogala | max |
20. | Marek Rutkowski | max |
20. | Jan Zięba | max |
20. | Agnieszka Zielińska | max |
20. | Bożena Brzosta | max |
20. | Marcin Stencel | max |
20. | Jan Benedyktow | max |
20. | Andrzej Otręba | max |
20. | Zenon Łukowski | max |
20. | Aleksander Jurków | max |
20. | Magda Kozakowska | max |
Klasyfikacja dwubój
Miejsce | Imię i nazwisko | Punkty |
---|---|---|
1. | Robert Wieczorek | 6 |
2. | Aleksandr Lisiecki | 6 |
3. | Piotr Polewski | 8 |
4. | Piotr Budzyna | 9 |
5–6. | Jan Isielenis | 11 |
5–6. | Tomasz Michalski | 11 |
7. | Dawid Woszczyna | 16 |
8–9. | Waldemar Zygała | 21 |
8–9. | Jan Benedyktow | 21 |
10. | Andrzej Otręba | 28 |
11–12. | Bożena Brzosta | 29 |
11–12. | Marcin Stencel | 29 |
13. | Jan Zięba | 32 |
14. | Aleksander Jurków | 34 |
15. | Marek Rutkowski | 35 |
16. | Agnieszka Zielińska | 36 |
17. | Aleksander Rogala | 37 |
18. | Danuta Polewska | 38 |
19. | Magda Kozakowska | 39 |
20. | Zenon Łukowski | 40 |
Uwagi
- ↑ Gliwickie Zawody w Dwuboju Spadochronowym-wyścig rowerowy Tomasz Michalski. spadochrony.gliwice.pl. [dostęp 2016-04-10]. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-03-04)].
- ↑ Gliwickie Zawody w Dwuboju Spadochronowym-wyścig rowerowy Marek Rutkowski. spadochrony.gliwice.pl. [dostęp 2016-04-10]. [zarchiwizowane z tego adresu (2015-09-24)].
Przypisy
- ↑ Isielenis 2004 ↓, s. 1.
Bibliografia
- JanJ. Isielenis JanJ., Archiwum Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Gliwickiego, Gliwice: Aeroklub Gliwicki, 2004 (pol.).