Pływanie na otwartym akwenie na Mistrzostwach Świata w Pływaniu 2015 – zespół
Niemcy | |
Brazylia / Holandia | |
– |
Mistrzostwa Świata w Pływaniu Kazań 2015 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Skoki do wody | |||||
Indywidualne | |||||
1 m | mężczyźni | kobiety | |||
3 m | mężczyźni | kobiety | |||
10 m | mężczyźni | kobiety | |||
Synchronicznie | |||||
3 m | mężczyźni | kobiety | |||
10 m | mężczyźni | kobiety | |||
Mieszane | 3 m | 10 m | |||
zespół | |||||
Skoki z klifów | |||||
| |||||
Pływanie na otwartym akwenie | |||||
5 km | mężczyźni | kobiety | |||
10 km | mężczyźni | kobiety | |||
25 km | mężczyźni | kobiety | |||
Zespół | zespół | ||||
Pływanie | |||||
Styl dowolny | |||||
50 m | mężczyźni | kobiety | |||
100 m | mężczyźni | kobiety | |||
200 m | mężczyźni | kobiety | |||
400 m | mężczyźni | kobiety | |||
800 m | mężczyźni | kobiety | |||
1500 m | mężczyźni | kobiety | |||
Styl grzbietowy | |||||
50 m | mężczyźni | kobiety | |||
100 m | mężczyźni | kobiety | |||
200 m | mężczyźni | kobiety | |||
Styl klasyczny | |||||
50 m | mężczyźni | kobiety | |||
100 m | mężczyźni | kobiety | |||
200 m | mężczyźni | kobiety | |||
Styl motylkowy | |||||
50 m | mężczyźni | kobiety | |||
100 m | mężczyźni | kobiety | |||
200 m | mężczyźni | kobiety | |||
Styl zmienny | |||||
200 m | mężczyźni | kobiety | |||
400 m | mężczyźni | kobiety | |||
Sztafety – styl dowolny | |||||
4 × 100 m | mężczyźni | kobiety | |||
4 × 200 m | mężczyźni | kobiety | |||
Sztafety – styl zmienny | |||||
4 × 100 m | mężczyźni | kobiety | |||
Sztafety mieszane | |||||
4 × 100 m | styl dowolny • | styl zmienny | |||
Pływanie synchroniczne | |||||
Solo | technicznie | dowolnie | |||
Duety | technicznie | dowolnie | |||
Zespół | technicznie | dowolnie | |||
kombinacja | |||||
Duety mieszane | technicznie | dowolnie | |||
Piłka wodna | |||||
mężczyźni • kobiety | |||||
Ten szablon: pokaż • dyskusja • edytuj |
5 km drużynowo – jedna z konkurencji rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w Pływaniu 2015 w ramach pływania na otwartym akwenie. Zawody zostały rozegrane 30 lipca.
Do rywalizacji zgłoszone zostały 22 trzyosobowe zespoły[1]. Zwyciężyła reprezentacja Niemiec, drugie miejsce zajęły ex aequo Brazylia i Holandia[2].
Wyniki
Rywalizacja rozpoczęła się o 12:00.
Miejsce | Państwo | Zawodnicy | Czas |
---|---|---|---|
Rob Muffels Christian Reichert Isabelle Härle | Niemcy | 55:14.4 | |
Allan do Carmo Diogo Villarinho Ana Marcela Cunha | Brazylia | 55:31.2 | |
Marcel Schouten Ferry Weertman Sharon van Rouwendaal | Holandia | 55:31.2 | |
4 | Federico Vanelli Simone Ercoli Rachele Bruni | Włochy | 55:49.4 |
5 | Sean Ryan Jordan Wilimovsky Ashley Twichell | Stany Zjednoczone | 55:50.6 |
6 | Jarrod Poort Simon Huitenga Melissa Gorman | Australia | 56:07.4 |
7 | Dániel Székelyi Gergely Gyurta Éva Risztov | Węgry | 56:08.4 |
8 | Antonios Fokaidis Spiridon Janiotis Kalliopi Araouzou | Grecja | 56:18.6 |
9 | Ivan Enderica Ochoa Esteban Enderica Samantha Arévalo | Ekwador | 56:45.9 |
10 | Sergey Bolshakov Daniil Serebrennikov Anastasiia Krapivina | Rosja | 56:47.0 |
11 | David Aubry Marc-Antoine Olivier Aurélie Muller | Francja | 56:50.9 |
12 | Héctor Ruiz Antonio Arroyo Erika Villaécija | Hiszpania | 57:16.0 |
13 | Gabriel Villagoiz Guillermo Bertola Cecilia Biagioli | Argentyna | 57:27.8 |
14 | Qiao Zhongyi Zu Lijun Yan Siyu | Chiny | 57:53.9 |
15 | Vasco Gaspar Rafael Gil Angelica María | Portugalia | 58:12.6 |
16 | Wilder Carreño Erwin Maldonado Paola Pérez | Wenezuela | 58:39.3 |
17 | Ján Kútnik Matěj Kozubek Alena Benešová | Czechy | 59:43.1 |
18 | Chad Ho Daniel Marais Michelle Weber | Południowa Afryka | 1:00:31.2 |
19 | Daniel Delgadillo Arturo Pérez Vertti Zaira Cardenas | Meksyk | 1:01:36.6 |
20 | Kenessary Kenenbayev Witalij Chudiakow Xeniya Romanchuk | Kazachstan | 1:02:12.7 |
21 | Youssef Hossameldeen Adel Ragab Reem Kaseem | Egipt | 1:02:13.1 |
22 | Tse Tsz Fung Kwan Ho Yin Kwok Cho Yiu | Hongkong | 1:05:43.8 |