Pływanie na otwartym akwenie na Mistrzostwach Świata w Pływaniu 2019 – 5 km kobiet
Mistrzostwa Świata w Pływaniu 2019 | |||
| |||
Miejsce | Korea Południowa | ||
---|---|---|---|
Termin | 17 lipca | ||
Liczba ekip | 35 | ||
Liczba sportowców | 54 | ||
Złoty medal | Ana Marcela Cunha | ||
Srebrny medal | Aurélie Muller | ||
Brązowy medal | Hannah Moore |
Mistrzostwa Świata w Pływaniu
Gwangju 2019
Gwangju 2019
Indywidualne
1 m |
|
---|---|
3 m |
|
10 m |
|
Synchronicznie
3 m |
|
---|---|
10 m |
|
Mieszane |
|
- mężczyźni
- kobiety
Styl dowolny
50 m | |
---|---|
100 m | |
200 m | |
400 m | |
800 m | |
1500 m |
Sztafety mieszane
4 × 100 m |
---|
Solo |
|
---|---|
Duety |
|
Zespół |
|
Kombinacja |
|
Duety mieszane |
|
- mężczyźni
- kobiety
- pokaż
- dyskusja
- edytuj
5 km kobiet – jedna z konkurencji rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w Pływaniu 2019, która odbyła się 17 lipca[1].
Wyniki
Zawody rozpoczęły się o 8:00 czasu lokalnego[2].
Miejsce | Zawodniczka | Państwo | Czas |
---|---|---|---|
1 ! | Ana Marcela Cunha | Brazylia | 57:56,0 |
2 ! | Aurélie Muller | Francja | 57:57,0 |
3 ! | Hannah Moore | Stany Zjednoczone | 57:58,0 |
3 ! | Leonie Beck | Niemcy | 57:58,0 |
5. | Rachele Bruni | Włochy | 57:58,7 |
6. | Giulia Gabbrielleschi | Włochy | 57:59,0 |
7. | Ashley Twichell | Stany Zjednoczone | 58:00,0 |
8. | Hou Yawen | Chiny | 58:00,9 |
9. | Lara Grangeon | Francja | 58:01,5 |
10. | María Bramont-Arias | Peru | 58:09,1 |
11. | Sharon van Rouwendaal | Holandia | 58:11,6 |
12. | Angélica André | Portugalia | 58:11,8 |
13. | Paula Ruiz | Hiszpania | 58:11,9 |
14. | María de Valdés Álvarez | Hiszpania | 58:12,0 |
15. | Finnia Wunram | Niemcy | 58:12,0 |
16. | Špela Perše | Słowenia | 58:12,1 |
17. | Anna Olasz | Węgry | 58:12,2 |
18. | Réka Rohács | Węgry | 58:14,8 |
19. | Kalliopi Araouzou | Grecja | 58:17,2 |
20. | Marija Nowikowa | Rosja | 58:17,3 |
21. | Viviane Jungblut | Brazylia | 58:17,4 |
22. | Walerija Jermakowa | Rosja | 58:17,5 |
23. | Yan Siyu | Chiny | 58:17,6 |
24. | Kate Sanderson | Kanada | 58:17,7 |
25. | Alena Benešová | Czechy | 58:17,8 |
26. | Julia Arino | Argentyna | 58:17,9 |
27. | Eva Fabian | Izrael | 58:18,0 |
28. | Chantel Jeffrey | Kanada | 58:18,1 |
29. | Krystyna Panchishko | Ukraina | 59:44,0 |
30. | Chloe Gubecka | Australia | 59:50,6 |
31. | Martha Sandoval | Meksyk | 59:51,3 |
32. | Michelle Weber | Południowa Afryka | 59:54,6 |
33. | Mackenzie Brazier | Australia | 59:56,1 |
34. | Justyna Burska | Polska | 61:33,7 !1:01:33,7 |
35. | Eden Girloanta | Izrael | 61:37,1 !1:01:37,1 |
36. | Lenka Štěrbová | Czechy | 61:39,1 !1:01:39,1 |
37. | Liliana Hernández | Wenezuela | 61:39,2 !1:01:39,2 |
38. | Sandy Atef | Egipt | 61:39,2 !1:01:39,2 |
39. | Paola Pérez | Wenezuela | 61:39,4 !1:01:39,4 |
40. | Karolína Balážiková | Słowacja | 61:40,6 !1:01:40,6 |
41. | Nataly Caldas | Ekwador | 61:41,9 !1:01:41,9 |
42. | Robyn Kinghorn | Południowa Afryka | 61:50,0 !1:01:50,0 |
43. | Maisie Macartney | Wielka Brytania | 61:50,5 !1:01:50,5 |
44. | Nip Tsz Yin | Hongkong | 62:00,0 !1:02:00,0 |
45. | Aidé Sandoval | Meksyk | 62:00,5 !1:02:00,5 |
46. | Ban Seon-jae | Korea Południowa | 64:26,9 !1:04:26,9 |
47. | Wong Cho Ying | Hongkong | 64:39,3 !1:04:39,3 |
48. | Lee Jeong-min | Korea Południowa | 64:47,0 !1:04:47,0 |
49. | Mariya Fedotova | Kazachstan | 66:24,0 !1:06:24,0 |
50. | Yanci Vanegas | Gwatemala | 66:24,4 !1:06:24,4 |
51. | Ana Abad | Ekwador | 67:09,3 !1:07:09,3 |
52. | Camila Mercado | Boliwia | 71:17,4 !1:11:17,4 |
53. | Merle Liivand | Estonia | 71:19,5 !1:11:19,5 |
54. | Genesis Rojas | Kostaryka | 72:55,7 !1:12:55,7 |