Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Data |
| Julio Mayora | Podnoszenie ciężarów | 73 kg (M) | 28 lipca |
| Génesis Rodríguez | Podnoszenie ciężarów | 55 kg (K) | 28 lipca |
| Rubén Dario Limardo Gascón | Szermierka | Szpada indywidualna (M) | 5 sierpnia |
| Luis Avendaño | Zapasy | 87 kg w stylu klasycznym (M) | 7 sierpnia |
| Yulimar Del Val Rojas Rodríguez | Lekkoatletyka | Trójskok (K) | 9 sierpnia |
| Antonio Díaz | Karate | Kata indywidualne (M) | 9 sierpnia |
| Elvismar Rodríguez | Judo | –70 kg (K) | 10 sierpnia |
| Daniel Dhers | Kolarstwo BMX | Freestyle (M) | 11 sierpnia |
| Andrés Madera Delgado | Karate | –67 kg (M) | 11 sierpnia |
| Jesús González | Podnoszenie ciężarów | 109 kg (M) | 29 lipca |
| Hersony Gadiel Canelón Vera | Kolarstwo torowe | Keirin (M) | 4 sierpnia |
| Jesús Limardo Gascón | Szermierka | Szpada indywidualna (M) | 5 sierpnia |
| Patrizia Piovesan Silva | Szermierka | Szpada indywidualna (K) | 7 sierpnia |
| Shalom Villegas | Zapasy | 67 kg w stylu klasycznym (M) | 7 sierpnia |
| Wuileixis Rivas | Zapasy | 77 kg w stylu klasycznym (M) | 7 sierpnia |
| Moisés Pérez | Zapasy | 130 kg w stylu klasycznym (M) | 8 sierpnia |
| Betzabeth Arguello | Zapasy | 53 kg w stylu wolnym (K) | 8 sierpnia |
| Jhoan Guzmán Bitar | Wrotkarstwo szybkie | Jazda na czas na 300 metrów (M) | 9 sierpnia |
| Anriquelis Barrios | Judo | –63 kg (K) | 10 sierpnia |
| Claudymar Garcés Sequera | Karate | –61 kg (K) | 10 sierpnia |
| Pedro Ceballos | Zapasy | 86 kg w stylu wolnym (M) | 10 sierpnia |
| José Díaz | Zapasy | 97 kg w stylu wolnym (M) | 10 sierpnia |
| Pedro Pineda | Judo | +100 kg (M) | 11 sierpnia |
| Omaira Molina | Karate | +68 kg (K) | 11 sierpnia |
| Yusleidy Mariana Figueroa | Podnoszenie ciężarów | 59 kg (K) | 28 lipca |
| Keydomar Vallenilla | Podnoszenie ciężarów | 96 kg (M) | 29 lipca |
| Luis Ángel Cabrera Machado | Boks | Waga lekka –60 kg (M) | 30 lipca |
| Gabriel Jose Maestre Pérez | Boks | Waga półśrednia –69 kg (M) | 30 lipca |
| Nalek Rachid Korbaj Barrera | Boks | Waga półciężka –81 kg (M) | 30 lipca |
| Irismar Del Var Cardozo Rojas | Boks | –51 kg (K) | 30 lipca |
| Alejandra Jhona Benítez Romero | Szermierka | Szabla indywidualna (K) | 6 sierpnia |
| Luillys Pérez | Zapasy | 97 kg w stylu klasycznym (M) | 7 sierpnia |
| Francisco Limardo Gascón Jesús Limardo Gascón Rubén Limardo Gascón | Szermierka | Szpada drużynowa (M) | 8 sierpnia |
| Stefany Hernández | Kolarstwo BMX | Wyścig (K) | 9 sierpnia |
| Ricardo Valderrama | Judo | –66 kg (M) | 9 sierpnia |
| Andrea Armada Ruiz | Karate | Kata indywidualne (K) | 9 sierpnia |
| Rosa Andreina Rodríguez Pargas | Lekkoatletyka | Rzut młotem (K) | 10 sierpnia |
| Lizze Carolina Asis Escalona Maria Gabriela Martínez Gascón Patrizia Piovesas Silva | Szermierka | Szpada drużynowa (K) | 10 sierpnia |
| Freddy Valera | Karate | –84 kg (M) | 10 sierpnia |
| Jhoan Guzmán Bitar | Wrotkarstwo szybkie | Wyścig na 500 metrów (M) | 10 sierpnia |
| Luis Vívenes | Zapasy | 125 kg w stylu wolnym (M) | 10 sierpnia |
| Jovanni Martínez | Karate | –60 kg (M) | 11 sierpnia |
| Marianth Cuervo Baute | Karate | –68 kg (K) | 11 sierpnia |