Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 — вільна боротьба, до 57 кг
Вільна боротьба до 57 кг (чоловіки) на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Олімпійський тренувальний центр | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 19 серпня 2016 | ||||||||||||
Учасників | 20 з 20 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Греко-римський стиль | |||||
Чоловіки | |||||
До 59 кг | До 85 кг | ||||
До 66 кг | До 98 кг | ||||
До 75 кг | До 130 кг | ||||
Вільний стиль | |||||
Чоловіки | Жінки | ||||
До 57 кг | До 48 кг | ||||
До 65 кг | До 53 кг | ||||
До 74 кг | До 58 кг | ||||
До 86 кг | До 63 кг | ||||
До 97 кг | До 69 кг | ||||
До 125 кг | До 75 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з вільної боротьби у ваговій категорії до 57 кг серед чоловіків на Олімпійських іграх 2016 року відбулися 19 серпня.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Владімер Хінчегашвілі (GEO) | Рей Хігуті (JPN) | Гаджі Алієв (AZE) Хассан Рахімі (IRI) |
Турнір
Фінал
Фінал | |||
Владімер Хінчегашвілі (GEO) | 4 | ||
Рей Хігуті (JPN) | 3 |
Верхня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Владімер Хінчегашвілі (GEO) | 4 | |||||||||||||||||
Нуріслам Санаєв (KAZ) | 3 | |||||||||||||||||
Владімер Хінчегашвілі (GEO) | 5 | |||||||||||||||||
Гаджі Алієв (AZE) | 3 | |||||||||||||||||
Гаджі Алієв (AZE) | 12 | |||||||||||||||||
Юн Джун Сік (KOR) | 2 | |||||||||||||||||
Владімер Хінчегашвілі (GEO) | 8 | |||||||||||||||||
Владімір Дубов (BUL) | 4 | |||||||||||||||||
Владімір Дубов (BUL) | 11 | |||||||||||||||||
Даніель Денніс (USA) | 0 | |||||||||||||||||
Владімір Дубов (BUL) | 10F | |||||||||||||||||
Іван Гуйдя (ROU) | 0 | |||||||||||||||||
Сулейман Атли (TUR) | 3 | |||||||||||||||||
Іван Гуйдя (ROU) | 8 | |||||||||||||||||
Нижня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Хассан Рахімі (IRI) | 13 | |||||||||||||||||
Гарнік Мнацаканян (ARM) | 0 | |||||||||||||||||
Хассан Рахімі (IRI) | 6 | |||||||||||||||||
Віктор Лебедєв (RUS) | 1 | |||||||||||||||||
Віктор Лебедєв (RUS) | 7 | |||||||||||||||||
Сандіп Томар (IND) | 3 | |||||||||||||||||
Хассан Рахімі (IRI) | 5 | |||||||||||||||||
Шакір Ансарі (MAR) | 4 | Рей Хігуті (JPN) | 10 | |||||||||||||||
Асадулла Лачинов (BLR) | 14 | Асадулла Лачинов (BLR) | 0 | |||||||||||||||
Рей Хігуті (JPN) | 12 | Рей Хігуті (JPN) | 10 | |||||||||||||||
Ян Кьон Іл (PRK) | 2 | Рей Хігуті (JPN) | 8 | |||||||||||||||
Йовліс Бонне (CUB) | 10 | Йовліс Бонне (CUB) | 4 | |||||||||||||||
Аббос Рахмонов (UZB) | 0 | Йовліс Бонне (CUB) | 7 | |||||||||||||||
Адама Діатта (SEN) | 3 | Адама Діатта (SEN) | 3 | |||||||||||||||
Ерденебатин Бехбаяр (MGL) | 3 |
Втішний раунд
Втішна сутичка 1 | Втішна сутичка 2 | Матч за 3-є місце | |||||||||
Нуріслам Санаєв (KAZ) | 8 | Гаджі Алієв (AZE) | 5 | ||||||||
Гаджі Алієв (AZE) | 10 | Владімір Дубов (BUL) | 4 | ||||||||
Ян Кьон Іл (PRK) | 6 | Ян Кьон Іл (PRK) | 1 | Йовліс Бонне (CUB) | 0 | ||||||
Асадулла Лачінов (BLR) | 2 | Йовліс Бонне (CUB) | 11 | Хассан Рахімі (IRI) | 9F |
Примітки
- п
- о
- р
1904: Ісідор Ніфлот (USA)
1908: Джордж Менерт (USA)
1924: Кустаа Піхлаямякі (FIN)
1928: Каарло Мякінен (FIN)
1932: Роберт Пірс (USA)
1936: Йодйон Зомборі (HUN)
1948: Насух Акар (TUR)
1952: Шохаші Ісії (JPN)
1956: Мустафа Дагистанли (TUR)
1960: Терренс Маккенн (USA)
1964: Єдзіро Уетаке (JPN)
1968: Єдзіро Уетаке (JPN)
1972: Хідеакі Янагіда (JPN)
1976: Володимир Юмін (URS)
1980: Сергій Бєлоглазов (URS)
1984: Хідеакі Томіяма (JPN)
1988: Сергій Бєлоглазов (URS)
1992: Алехандро Пуерто (CUB)
1996: Кендалл Кросс (USA)
2000: Аліреза Дабір (IRI)
2004: Мавлет Батиров (RUS)
2008: Генрі Сехудо (USA)
2012: Джамал Отарсултанов (RUS)
2016: Владімер Хінчегашвілі (GEO)
1908: Джордж Менерт (USA)
1924: Кустаа Піхлаямякі (FIN)
1928: Каарло Мякінен (FIN)
1932: Роберт Пірс (USA)
1936: Йодйон Зомборі (HUN)
1948: Насух Акар (TUR)
1952: Шохаші Ісії (JPN)
1956: Мустафа Дагистанли (TUR)
1960: Терренс Маккенн (USA)
1964: Єдзіро Уетаке (JPN)
1968: Єдзіро Уетаке (JPN)
1972: Хідеакі Янагіда (JPN)
1976: Володимир Юмін (URS)
1980: Сергій Бєлоглазов (URS)
1984: Хідеакі Томіяма (JPN)
1988: Сергій Бєлоглазов (URS)
1992: Алехандро Пуерто (CUB)
1996: Кендалл Кросс (USA)
2000: Аліреза Дабір (IRI)
2004: Мавлет Батиров (RUS)
2008: Генрі Сехудо (USA)
2012: Джамал Отарсултанов (RUS)
2016: Владімер Хінчегашвілі (GEO)