Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 — 200 метрів комплексом (чоловіки)
200 метрів комплексом (чоловіки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Marine Messe Fukuoka | |||||||||
Розташування | Фукуока (Японія) | |||||||||
Дати | 26 липня (попередні запливи) 27 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 49 з 43 країн | |||||||||
Переможний час | 1:54.82 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2022 | 2024 → | |||||||||
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2023 | |||
---|---|---|---|
Артистичне плавання | |||
Соло | |||
Технічна | чоловіки | жінки | |
Довільна | чоловіки | жінки | |
Дуети | |||
Технічна | жінки | змішані | |
Довільна | жінки | змішані | |
Група | |||
Технічна | жінки | ||
Довільна | жінки | ||
Акробатика | жінки | ||
Стрибки у воду | |||
Індивідуальні | |||
1 м | чоловіки | жінки | |
3 м | чоловіки | жінки | |
10 м | чоловіки | жінки | |
3 м і 10 м | змішані | ||
Синхронні | |||
3 м | чоловіки | жінки | змішані |
10 м | чоловіки | жінки | змішані |
Плавання на відкритій воді | |||
Індивідуальне | |||
5 км | чоловіки | жінки | |
10 км | чоловіки | жінки | |
Естафета | |||
4×1,25 км | змішана | ||
Плавання | |||
Вільний стиль | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
800 м | чоловіки | жінки | |
1500 м | чоловіки | жінки | |
На спині | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Брас | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Батерфляй | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Індивідуальне комплексне плавання | |||
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
Естафета вільним стилем | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
4×200 м | чоловіки | жінки | |
Естафета комплексом | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
Водне поло | |||
Турнір | чоловіки | жінки | |
Склади | чоловіки | жінки | |
Хай-дайвінг | |||
20 м | жінки | ||
27 м | чоловіки | ||
|
Змагання з плавання на дистанції 200 метрів комплексом серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 відбулися 26 та 27 липня 2023[1][2][3].
Рекорди
Перед початком змагань світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими[4]:
Світовий рекорд | Раян Лохте (USA) | 1:54.00 | Шанхай (Китай) | 28 липня 2011 |
Рекорд чемпіонатів світу | Раян Лохте (USA) | 1:54.00 | Шанхай (Китай) | 28 липня 2011 |
Результати
Попередні запливи
Попередні запливи розпочалися 26 липня о 11:17 за місцевим часом[5].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 5 | Данкан Скотт | Велика Британія | 1:57.76 | Q |
2 | 4 | 5 | Дайя Сето | Японія | 1:57.80 | Q |
3 | 6 | 6 | Со Огата | Японія | 1:57.88 | Q |
4 | 6 | 7 | Жеремі Депланш | Швейцарія | 1:58.00 | Q |
5 | 5 | 6 | Льюїс Клербурт | Нова Зеландія | 1:58.08 | Q |
6 | 6 | 3 | Томас Дін | Велика Британія | 1:58.20 | Q |
7 | 6 | 5 | Карсон Фостер | США | 1:58.24 | Q |
8 | 4 | 6 | Томас Нілл | Австралія | 1:58.30 | Q |
9 | 6 | 4 | Леон Маршан | Франція | 1:58.38 | Q |
10 | 4 | 7 | Уго Гонсалес | Іспанія | 1:58.47 | Q |
11 | 5 | 4 | Шейн Касас | США | 1:58.56 | Q |
12 | 4 | 3 | Фінлай Нокс | Канада | 1:58.64 | Q |
13 | 6 | 2 | Альберто Радзетті | Італія | 1:58.74 | Q |
14 | 5 | 7 | Габріел Лопес | Португалія | 1:58.77 | Q |
15 | 6 | 1 | Брендон Сміт | Австралія | 1:59.03 | Q |
16 | 4 | 4 | Ван Шунь | Китай | 1:59.05 | Q |
17 | 5 | 2 | Рон Полонський | Ізраїль | 1:59.15 | |
18 | 5 | 8 | Андреас Вазайос | Греція | 1:59.72 | |
18 | 5 | 9 | Берке Сака | Туреччина | 1:59.72 | |
20 | 6 | 8 | Гал Коен Грумі | Ізраїль | 2:00.00 | |
21 | 4 | 0 | Ванг Гсін Хао | Китайський Тайбей | 2:00.01 | |
22 | 5 | 0 | Томаш Перібоніо | Еквадор | 2:01.14 | |
23 | 4 | 1 | Карлес Колл Марті | Іспанія | 2:01.22 | |
24 | 3 | 5 | Бернгард Райтсгаммер | Австрія | 2:01.42 | |
25 | 4 | 8 | Кім Мін Сук | Південна Корея | 2:01.75 | |
26 | 5 | 1 | Адам Телегді | Угорщина | 2:01.82 | |
27 | 3 | 2 | Ерік Горділло | Гватемала | 2:02.64 | |
28 | 3 | 0 | Мунзер Каббара | Ліван | 2:02.99 | NR |
29 | 3 | 7 | Крістапс Мікелсонс | Латвія | 2:03.38 | |
30 | 3 | 4 | Данііл Панчеревас | Литва | 2:03.76 | |
31 | 6 | 9 | Ектор Рувалькаба | Мексика | 2:03.87 | |
32 | 3 | 3 | Франтішек Яблчнік | Словаччина | 2:03.89 | |
33 | 2 | 4 | Тайлер Крістіансон | Панама | 2:04.71 | |
34 | 4 | 9 | Тан Захарі Ян | Сінгапур | 2:04.92 | |
35 | 6 | 0 | Тран Гунг Нгуен | В'єтнам | 2:05.77 | |
36 | 3 | 8 | Ронан Вантенаар | Намібія | 2:05.97 | |
37 | 3 | 9 | Тан Кхай Сінь | Малайзія | 2:06.31 | |
38 | 3 | 1 | Сантьяго Корредор | Колумбія | 2:06.37 | |
39 | 2 | 2 | Естебан Нуньєс дель Прадо | Болівія | 2:06.60 | |
40 | 2 | 5 | Джерод Арройо | Пуерто-Рико | 2:06.67 | |
41 | 2 | 3 | Сімон Бахманн | Сейшельські Острови | 2:08.50 | |
42 | 2 | 6 | Жуліан Лавданіті | Албанія | 2:09.32 | |
43 | 1 | 3 | Лін Сіжуань | Макао | 2:10.10 | |
44 | 2 | 1 | Нікола Г'юретановікий | Північна Македонія | 2:13.17 | |
45 | 2 | 7 | Томас Вареінг | Мальта | 2:13.80 | |
46 | 1 | 5 | Абдул Алькулаібі | Оман | 2:20.01 | |
47 | 1 | 4 | Хуссейн Суваед | Ірак | 2:20.23 | |
48 | 2 | 0 | Кінлі Лгендуп | Бутан | 2:28.39 | |
49 | 2 | 8 | Філіпе Гомес | Малаві | 9:99.99 !DNS | |
4 | 2 | Джауад Сюд | Алжир | |||
5 | 3 | Хуберт Кош | Угорщина | |||
52 | 3 | 6 | Матео Матеос | Парагвай | 9:99.98 !DSQ |
Півфінали
Півфінали відбулися 26 липня о 1:29 за місцевим часом[6].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | Леон Маршан | Франція | 1:56.34 | Q |
2 | 2 | 4 | Данкан Скотт | Велика Британія | 1:56.50 | Q |
3 | 2 | 6 | Карсон Фостер | США | 1:56.55 | Q |
4 | 1 | 2 | Уго Гонсалес | Іспанія | 1:56.58 | Q |
5 | 2 | 5 | Со Огата | Японія | 1:57.06 | Q |
6 | 1 | 4 | Дайя Сето | Японія | 1:57.15 | Q |
7 | 1 | 3 | Томас Дін | Велика Британія | 1:57.18 | Q |
8 | 2 | 7 | Шейн Касас | США | 1:57.23 | Q |
9 | 2 | 1 | Альберто Радзетті | Італія | 1:57.39 | |
10 | 1 | 6 | Томас Нілл | Австралія | 1:57.51 | |
11 | 1 | 8 | Ван Шунь | Китай | 1:57.97 | |
12 | 2 | 3 | Льюїс Клербурт | Нова Зеландія | 1:58.01 | |
13 | 1 | 7 | Фінлай Нокс | Канада | 1:58.23 | |
14 | 1 | 5 | Жеремі Депланш | Швейцарія | 1:58.29 | |
15 | 2 | 8 | Брендон Сміт | Австралія | 1:59.35 | |
16 | 1 | 1 | Габріел Лопес | Португалія | 2:00.28 |
Фінал
Фінал відбувся 27 липня о 21:03 за місцевим часом[7].
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 4 | Леон Маршан | Франція | 1:54.82 | ER |
02 ! | 5 | Данкан Скотт | Велика Британія | 1:55.95 | |
3 ! | 1 | Томас Дін | Велика Британія | 1:56.07 | |
4 | 8 | Шейн Касас | США | 1:56.35 | |
5 | 3 | Карсон Фостер | США | 1:56.43 | |
6 | 7 | Дайя Сето | Японія | 1:56.70 | |
7 | 6 | Уго Гонсалес | Іспанія | 1:57.37 | |
8 | 2 | Со Огата | Японія | 1:57.82 |
Примітки
- ↑ Schedule (PDF). Процитовано 17 січня 2023.
- ↑ World Aquatics Announces Competition Schedule For 2023 World Championships In Fukuoka. swimswam.com. Процитовано 13 січня 2023.
- ↑ Start list (PDF). omegatiming.com. 21 липня 2023.
- ↑ Records book (PDF). omegatiming.com. 21 липня 2023.
- ↑ Heats results (PDF). omegatiming.com. 26 липня 2023.
- ↑ Semifinals results (PDF). omegatiming.com. 26 липня 2023.
- ↑ Final results (PDF). omegatiming.com. 27 липня 2023.