Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 — 200 метрів вільним стилем (чоловіки)
200 метрів вільним стилем (чоловіки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Marine Messe Fukuoka | |||||||||
Розташування | Фукуока (Японія) | |||||||||
Дати | 24 липня (попередні запливи, півфінали і додатковий заплив) 25 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 72 з 64 країн | |||||||||
Переможний час | 1:44.30 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2022 | 2024 → |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2023 | |||
---|---|---|---|
Артистичне плавання | |||
Соло | |||
Технічна | чоловіки | жінки | |
Довільна | чоловіки | жінки | |
Дуети | |||
Технічна | жінки | змішані | |
Довільна | жінки | змішані | |
Група | |||
Технічна | жінки | ||
Довільна | жінки | ||
Акробатика | жінки | ||
Стрибки у воду | |||
Індивідуальні | |||
1 м | чоловіки | жінки | |
3 м | чоловіки | жінки | |
10 м | чоловіки | жінки | |
3 м і 10 м | змішані | ||
Синхронні | |||
3 м | чоловіки | жінки | змішані |
10 м | чоловіки | жінки | змішані |
Плавання на відкритій воді | |||
Індивідуальне | |||
5 км | чоловіки | жінки | |
10 км | чоловіки | жінки | |
Естафета | |||
4×1,25 км | змішана | ||
Плавання | |||
Вільний стиль | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
800 м | чоловіки | жінки | |
1500 м | чоловіки | жінки | |
На спині | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Брас | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Батерфляй | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Індивідуальне комплексне плавання | |||
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
Естафета вільним стилем | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
4×200 м | чоловіки | жінки | |
Естафета комплексом | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
Водне поло | |||
Турнір | чоловіки | жінки | |
Склади | чоловіки | жінки | |
Хай-дайвінг | |||
20 м | жінки | ||
27 м | чоловіки | ||
|
Змагання з плавання на дистанції 200 метрів вільним стилем серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 відбулися 24 та 25 липня 2023[1][2][3].
Рекорди
Перед початком змагань світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими[4]:
Світовий рекорд | Пауль Бідерманн (GER) | 1:42.00 | Рим (Італія) | 28 липня 2009 |
Рекорд чемпіонатів світу | Пауль Бідерманн (GER) | 1:42.00 | Рим (Італія) | 28 липня 2009 |
Результати
Попередні запливи
Попередні запливи розпочалися 24 липня о 11:27 за місцевим часом[5].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 3 | Люк Гобсон | США | 1:45.69 | Q |
2 | 8 | 5 | Метью Річардс | Велика Британія | 1:45.82 | Q |
3 | 8 | 4 | Давід Попович | Румунія | 1:45.86 | Q |
4 | 7 | 5 | Томас Дін | Велика Британія | 1:46.02 | Q |
5 | 7 | 2 | Лі Хо Джон | Південна Корея | 1:46.21 | Q |
6 | 6 | 3 | Кіаран Сміт | США | 1:46.38 | Q |
7 | 7 | 1 | Лукас Хенвекс | Бельгія | 1:46.40 | Q |
8 | 6 | 5 | Кацухіро Мацумото | Японія | 1:46.44 | Q |
9 | 6 | 6 | Фернандо Шеффер | Бразилія | 1:46.45 | Q |
10 | 8 | 3 | Фелікс Аубек | Австрія | 1:46.48 | Q |
11 | 6 | 4 | Пан Жанле | Китай | 1:46.49 | Q |
12 | 6 | 8 | Александер Грем | Австралія | 1:46.58 | Q |
13 | 6 | 2 | Марко Де Тулліо | Італія | 1:46.69 | Q |
13 | 7 | 4 | Хван Сон У | Південна Корея | 1:46.69 | Q |
13 | 8 | 7 | Рафаел Мірослав | Німеччина | 1:46.69 | Q |
16 | 8 | 6 | Антоніо Дьякович | Швейцарія | 1:46.70 | Q |
17 | 8 | 2 | Данас Рапшис | Литва | 1:46.87 | |
17 | 8 | 8 | Адрієн Сальван | Франція | 1:46.87 | |
19 | 6 | 0 | Хорхе Іга Сезар | Мексика | 1:46.89 | |
20 | 6 | 7 | Кай Тейлор | Австралія | 1:46.94 | |
21 | 7 | 7 | Денис Локтєв | Ізраїль | 1:47.08 | |
22 | 8 | 9 | Робін Гансон | Швеція | 1:47.09 | |
23 | 8 | 1 | Нандор Немет | Угорщина | 1:47.11 | |
24 | 6 | 1 | Стефано Ді Кола | Італія | 1:47.27 | |
25 | 5 | 3 | Каміл Серадзький | Польща | 1:47.34 | |
26 | 5 | 6 | Альфонсо Местре | Венесуела | 1:47.36 | |
27 | 5 | 5 | Велімір Степанович | Сербія | 1:47.93 | |
28 | 7 | 9 | Крегор Зірк | Естонія | 1:48.00 | |
29 | 8 | 0 | Роман Фукс | Франція | 1:48.13 | |
30 | 5 | 4 | Кьюв Хое Єан | Малайзія | 1:48.18 | |
31 | 7 | 0 | Дімітріос Маркос | Греція | 1:48.84 | |
32 | 7 | 8 | Хун Цзіньцюань | Китай | 1:48.93 | |
33 | 5 | 1 | Глен Лім Джун Вей | Сінгапур | 1:49.13 | |
34 | 6 | 9 | Луїс Домінгес Калоньє | Іспанія | 1:49.28 | |
35 | 5 | 2 | Йован Лекич | Боснія і Герцеговина | 1:49.54 | |
36 | 4 | 5 | Хоакін Варгас | Перу | 1:49.85 | |
37 | 4 | 1 | Франтішек Яблчнік | Словенія | 1:50.61 | |
38 | 4 | 3 | Сантьяго Корредор | Колумбія | 1:50.68 | |
=39 | 4 | 2 | Піт Бранденбургер | Люксембург | 1:51.27 | |
=39 | 4 | 4 | Веслі Робертс | Острови Кука | 1:51.27 | |
41 | 5 | 7 | Зак Рід | Нова Зеландія | 1:51.66 | |
42 | 4 | 8 | Омар Аббасс | Сирія | 1:52.11 | |
43 | 5 | 8 | Дуліават Кевсрійонг | Таїланд | 1:52.24 | |
44 | 4 | 6 | Рігард Мюллер | ПАР | 1:52.25 | |
45 | 3 | 2 | Лоріс Б'янкі | Сан-Марино | 1:53.10 | |
46 | 5 | 0 | Хоанг Куї Фиок | В'єтнам | 1:53.67 | |
47 | 4 | 0 | Павел Аловаткі | Молдова | 1:54.19 | |
48 | 5 | 9 | Батуралп Унлю | Туреччина | 1:54.56 | |
49 | 3 | 4 | Матео Матеос | Парагвай | 1:54.67 | |
50 | 3 | 3 | Сауд Алшамрух | Кувейт | 1:54.77 | |
51 | 4 | 9 | Альберто Вега | Коста-Рика | 1:55.07 | |
52 | 3 | 6 | Енріке Маскаренхас | Алжир | 1:55.09 | |
53 | 3 | 0 | Моньйо Майна | Відсторонена федерація | 1:55.28 | |
54 | 1 | 3 | Артур Барсегян | Вірменія | 1:55.69 | |
55 | 2 | 0 | Лін Сіжуань | Макао | 1:55.87 | |
56 | 3 | 1 | Маурісіо Аріас | Домініканська Республіка | 1:55.90 | |
57 | 4 | 7 | Сімон Дуейхі | Ліван | 1:55.96 | |
58 | 2 | 8 | Махмуд Абу Гарб'єх | Палестина | 1:56.37 | |
59 | 2 | 4 | Насір Ях'я Хуссейн | Непал | 1:57.26 | |
60 | 3 | 7 | Адо Гаргович | Чорногорія | 1:57.81 | |
61 | 3 | 8 | Клінтон Опуте | Нігерія | 1:57.92 | |
62 | 2 | 6 | Жустіно Пале | Мозамбік | 1:58.32 | |
63 | 2 | 2 | Мухаммад Сіддікі | Пакистан | 1:58.36 | |
64 | 3 | 3 | Мохаммед Альзакі | Саудівська Аравія | 1:58.96 | |
65 | 1 | 1 | Алі Садек Алаві | Бахрейн | 1:59.08 | |
66 | 2 | 2 | Мал Гаші | Косово | 1:59.20 | |
67 | 1 | 1 | Хуссейн Сувеад | Ірак | 1:59.69 | |
68 | 2 | 5 | Ісса Аль-Адаві | Оман | 2:00.09 | |
69 | 2 | 7 | Ісраель Поппе | Гуам | 2:02.57 | |
70 | 2 | 9 | Дієго Аранда | Уругвай | 2:02.84 | |
71 | 2 | 1 | Сангай Тензін | Бутан | 2:06.93 | |
72 | 1 | 4 | Кілер Антоні Кіхлер | Федеративні Штати Мікронезії | 2:07.89 | |
73 !— | 3 | 5 | Марк Дучай | Албанія | DNS | |
73 !— | 7 | 6 | Лукас Мертенс | Німеччина |
Півфінали
Півфінали відбулися 24 липня о 21:11 за місцевим часом[6].
Rank | Heat | Lane | Name | Nationality | Time | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 5 | Давід Попович | Румунія | 1:44.70 | Q |
2 | 2 | 4 | Люк Гобсон | США | 1:44.87 | Q |
3 | 1 | 1 | Хван Сон У | Південна Корея | 1:45.07 | Q |
4 | 1 | 5 | Томас Дін | Велика Британія | 1:45.29 | Q |
5 | 1 | 4 | Метью Річардс | Велика Британія | 1:45.40 | Q |
6 | 2 | 3 | Лі Хо Джон | Південна Корея | 1:45.93 | Q |
7 | 1 | 3 | Кіаран Сміт | США | 1:45.96 | Q |
=8 | 1 | 2 | Фелікс Аубек | Австрія | 1:45.97 | |
=8 | 1 | 6 | Кацухіро Мацумото | Японія | 1:45.97 | |
=10 | 2 | 1 | Марко Де Тулліо | Італія | 1:46.05 | |
=10 | 2 | 7 | Пан Жанле | Китай | 1:46.05 | |
12 | 2 | 8 | Рафаел Мірослав | Німеччина | 1:46.30 | |
13 | 1 | 7 | Александер Грем | Австралія | 1:46.61 | |
14 | 1 | 8 | Антоніо Дьякович | Швейцарія | 1:46.66 | |
15 | 2 | 6 | Лукас Хенвекс | Бельгія | 1:46.77 | |
16 | 2 | 2 | Фернандо Шеффер | Бразилія | 1:47.35 |
Додатковий заплив
Додатковий заплив відбувся 24 липня о 22:00 за місцевим часом[7].
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Фелікс Аубек | Австрія | 1:46.30 | Q |
2 | 5 | Кацухіро Мацумото | Японія | 1:46.37 |
Фінал
Фінал відбувся 25 липня о 20:02 за місцевим часом[8].
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 2 | Метью Річардс | Велика Британія | 1:44.30 | |
2 ! | 6 | Томас Дін | Велика Британія | 1:44.32 | |
3 ! | 3 | Хван Сон У | Південна Корея | 1:44.42 | NR |
4 | 4 | Давід Попович | Румунія | 1:44.90 | |
5 | 5 | Люк Гобсон | США | 1:45.09 | |
6 | 7 | Лі Хо Джон | Південна Корея | 1:46.04 | |
7 | 1 | Кіаран Сміт | США | 1:46.10 | |
8 | 8 | Фелікс Аубек | Австрія | 1:46.40 |
Примітки
- ↑ Schedule (PDF). Процитовано 17 січня 2023.
- ↑ World Aquatics Announces Competition Schedule For 2023 World Championships In Fukuoka. swimswam.com. Процитовано 13 січня 2023.
- ↑ Start list (PDF). omegatiming.com. 21 липня 2023.
- ↑ Records book (PDF). omegatiming.com. 21 липня 2023.
- ↑ Heats results (PDF). omegatiming.com. 24 липня 2023.
- ↑ Semifinals results (PDF). omegatiming.com. 24 липня 2023.
- ↑ Swim-off results (PDF). omegatiming.com. 24 липня 2023.
- ↑ Final results (PDF). omegatiming.com. 25 липня 2023.