Кваліфікаційні раунди УЄФА |
---|
- 1958
- 1962
- 1966
- 1970
- 1974
- 1978
- 1982
- 1986
- 1990
- 1994
- 1998
- 2002
- 2006
- 2010
- 2014
- 2018
- 2022
- 2026
|
- 1960
- 1964
- 1968
- 1972
- 1976
- 1980
- 1984
- 1988
- 1992
- 1996
- 2000
- 2004
- 2008
- 2012
- 2016
- 2020
- 2024
|
|
Кваліфікаційний турнір Чемпіонату Європи з футболу 2004 року відбувався з 7 вересня 2002 по 19 листопада 2003 року. П’ятдесят команд-учасниць було розбито на десять груп по п’ять команд. В рамках групи кожна команда мала зіграти з кожною іншою два матчі: один на своєму полі, другий — на полі суперника. До фінального турніру автоматично потрапляли переможці кожної групи. Команди, що посіли в групах другі місця, мали змагатися за п'ять путівок до фінального турніру в стикових матчах. Португалія потрапляла до фінальної частини змагання автоматично як господар чемпіонату.
Група 1
* — Словенія програла Хорватії в стикових матчах і не потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Нікосія, Кіпр | Кіпр | 1:2 | Франція |
7 вересня 2002 | Любляна, Словенія | Словенія | 3:0 | Мальта |
12 жовтня 2002 | Сен-Дені, Франція | Франція | 5:0 | Словенія |
12 жовтня 2002 | Та-Калі, Мальта | Мальта | 0:2 | Ізраїль |
16 жовтня 2002 | Та-Калі, Мальта | Мальта | 0:4 | Франція |
20 листопада 2002 | Нікосія, Кіпр | Кіпр | 2:1 | Мальта |
29 березня 2003 | Лімасол, Кіпр | Кіпр | 1:1 | Ізраїль |
29 березня 2003 | Ланс, Франція | Франція | 6:0 | Мальта |
2 квітня 2003 | Палермо, Італія | Ізраїль | 1:2 | Франція |
2 квітня 2003 | Любляна, Словенія | Словенія | 4:1 | Кіпр |
30 квітня 2003 | Палермо, Італія | Ізраїль | 2:0 | Кіпр |
30 квітня 2003 | Та-Калі, Мальта | Мальта | 1:3 | Словенія |
7 червня 2003 | Анталья, Туреччина | Ізраїль | 0:0 | Словенія |
7 червня 2003 | Та-Калі, Мальта | Мальта | 1:2 | Кіпр |
6 вересня 2003 | Сен-Дені, Франція | Франція | 5:0 | Кіпр |
6 вересня 2003 | Любляна, Словенія | Словенія | 3:1 | Ізраїль |
10 вересня 2003 | Анталья, Туреччина | Ізраїль | 2:2 | Мальта |
10 вересня 2003 | Любляна, Словенія | Словенія | 0:2 | Франція |
11 жовтня 2003 | Лімасол, Кіпр | Кіпр | 2:2 | Словенія |
11 жовтня 2003 | Сен-Дені, Франція | Франція | 3:0 | Ізраїль |
|
Група 2
* — Норвегія випередила Румунію завдяки кращому результату в особистих зустрічах, але в стикових матчах програла Іспанії і не потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Сараєво, Боснія і Герцеговина | Боснія і Герцеговина | 0:3 | Румунія |
7 вересня 2002 | Осло, Норвегія | Норвегія | 2:2 | Данія |
12 жовтня 2002 | Копенгаген, Данія | Данія | 2:0 | Люксембург |
12 жовтня 2002 | Бухарест, Румунія | Румунія | 0:1 | Норвегія |
16 жовтня 2002 | Люксембург, Люксембург | Люксембург | 0:7 | Румунія |
16 жовтня 2002 | Осло, Норвегія | Норвегія | 2:0 | Боснія і Герцеговина |
29 березня 2003 | Зеніца, Боснія і Герцеговина | Боснія і Герцеговина | 2:0 | Люксембург |
29 березня 2003 | Бухарест, Румунія | Румунія | 2:5 | Данія |
2 квітня 2003 | Копенгаген, Данія | Данія | 0:2 | Боснія і Герцеговина |
2 квітня 2003 | Люксембург, Люксембург | Люксембург | 0:2 | Норвегія |
7 червня 2003 | Копенгаген, Данія | Данія | 1:0 | Норвегія |
7 червня 2003 | Крайова, Румунія | Румунія | 2:0 | Боснія і Герцеговина |
11 червня 2003 | Люксембург, Люксембург | Люксембург | 0:2 | Данія |
11 червня 2003 | Осло, Норвегія | Норвегія | 1:1 | Румунія |
6 вересня 2003 | Зеніца, Боснія і Герцеговина | Боснія і Герцеговина | 1:0 | Норвегія |
6 вересня 2003 | Плоєшті, Румунія | Румунія | 4:0 | Люксембург |
10 вересня 2003 | Копенгаген, Данія | Данія | 2:2 | Румунія |
10 вересня 2003 | Люксембург, Люксембург | Люксембург | 0:1 | Боснія і Герцеговина |
11 жовтня 2003 | Сараєво, Боснія і Герцеговина | Боснія і Герцеговина | 1:1 | Данія |
11 жовтня 2003 | Осло, Норвегія | Норвегія | 1:0 | Люксембург |
|
Група 3
* — Нідерланди перемогли Шотландію в стикових матчах і потрапили до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Відень, Австрія | Австрія | 2:0 | Молдова |
7 вересня 2002 | Ейндховен, Нідерланди | Нідерланди | 3:0 | Білорусь |
12 жовтня 2002 | Мінськ, Білорусь | Білорусь | 0:2 | Австрія |
12 жовтня 2002 | Кишинів, Молдова | Молдова | 0:2 | Чехія |
16 жовтня 2002 | Відень, Австрія | Австрія | 0:3 | Нідерланди |
16 жовтня 2002 | Тепліце, Чехія | Чехія | 2:0 | Білорусь |
29 березня 2003 | Мінськ, Білорусь | Білорусь | 2:1 | Молдова |
29 березня 2003 | Роттердам, Нідерланди | Нідерланди | 1:1 | Чехія |
2 квітня 2003 | Прага, Чехія | Чехія | 4:0 | Австрія |
2 квітня 2003 | Тирасполь, Молдова | Молдова | 1:2 | Нідерланди |
7 червня 2003 | Мінськ, Білорусь | Білорусь | 0:2 | Нідерланди |
7 червня 2003 | Тирасполь, Молдова | Молдова | 1:0 | Австрія |
11 червня 2003 | Оломоуц, Чехія | Чехія | 5:0 | Молдова |
11 червня 2003 | Іннсбрук, Австрія | Австрія | 5:0 | Білорусь |
6 вересня 2003 | Мінськ, Білорусь | Білорусь | 1:3 | Чехія |
6 вересня 2003 | Роттердам, Нідерланди | Нідерланди | 3:1 | Австрія |
10 вересня 2003 | Прага, Чехія | Чехія | 3:1 | Нідерланди |
10 вересня 2003 | Тирасполь, Молдова | Молдова | 2:1 | Білорусь |
11 жовтня 2003 | Відень, Австрія | Австрія | 2:3 | Чехія |
11 жовтня 2003 | Ейндховен, Нідерланди | Нідерланди | 5:0 | Молдова |
|
Група 4
* — Латвія перемогла Туреччину в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Рига, Латвія | Латвія | 0:0 | Швеція |
7 вересня 2002 | Серравалле, Сан-Марино | Сан-Марино | 0:2 | Польща |
12 жовтня 2002 | Варшава, Польща | Польща | 0:1 | Латвія |
12 жовтня 2002 | Сольна, Швеція | Швеція | 1:1 | Угорщина |
16 жовтня 2002 | Будапешт, Угорщина | Угорщина | 3:0 | Сан-Марино |
20 листопада 2002 | Серравалле, Сан-Марино | Сан-Марино | 0:1 | Латвія |
29 березня 2003 | Хожув, Польща | Польща | 0:0 | Угорщина |
2 квітня 2003 | Будапешт, Угорщина | Угорщина | 1:2 | Швеція |
2 квітня 2003 | Островець-Свентокшиський, Польща | Польща | 5:0 | Сан-Марино |
30 квітня 2003 | Рига, Латвія | Латвія | 3:0 | Сан-Марино |
7 червня 2003 | Будапешт, Угорщина | Угорщина | 3:1 | Латвія |
7 червня 2003 | Серравалле, Сан-Марино | Сан-Марино | 0:6 | Швеція |
11 червня 2003 | Серравалле, Сан-Марино | Сан-Марино | 0:5 | Угорщина |
11 червня 2003 | Сольна, Швеція | Швеція | 3:0 | Польща |
6 вересня 2003 | Рига, Латвія | Латвія | 0:2 | Польща |
6 вересня 2003 | Гетеборг, Швеція | Швеція | 5:0 | Сан-Марино |
10 вересня 2003 | Рига, Латвія | Латвія | 3:1 | Угорщина |
10 вересня 2003 | Хожув, Польща | Польща | 0:2 | Швеція |
11 жовтня 2003 | Будапешт, Угорщина | Угорщина | 1:2 | Польща |
11 жовтня 2003 | Сольна, Швеція | Швеція | 0:1 | Латвія |
|
Група 5
* — Шотландія програла Нідерландам в стикових матчах і не потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Тофтір, Фарерські острови | Фарерські острови | 2:2 | Шотландія |
7 вересня 2002 | Каунас, Литва | Литва | 0:2 | Німеччина |
12 жовтня 2002 | Рейк’явік, Ісландія | Ісландія | 0:2 | Шотландія |
12 жовтня 2002 | Каунас, Литва | Литва | 2:0 | Фарерські острови |
16 жовтня 2002 | Ганновер, Німеччина | Німеччина | 2:1 | Фарерські острови |
16 жовтня 2002 | Рейк’явік, Ісландія | Ісландія | 3:0 | Литва |
29 березня 2003 | Нюрнберг, Німеччина | Німеччина | 1:1 | Литва |
29 березня 2003 | Глазго, Шотландія | Шотландія | 2:1 | Ісландія |
2 квітня 2003 | Каунас, Литва | Литва | 1:0 | Шотландія |
7 червня 2003 | Рейк’явік, Ісландія | Ісландія | 2:1 | Фарерські острови |
7 червня 2003 | Глазго, Шотландія | Шотландія | 1:1 | Німеччина |
11 червня 2003 | Торсхавн, Фарерські острови | Фарерські острови | 0:2 | Німеччина |
11 червня 2003 | Каунас, Литва | Литва | 0:3 | Ісландія |
20 серпня 2003 | Торсхавн, Фарерські острови | Фарерські острови | 1:2 | Ісландія |
6 вересня 2003 | Рейк’явік, Ісландія | Ісландія | 0:0 | Німеччина |
6 вересня 2003 | Глазго, Шотландія | Шотландія | 3:1 | Фарерські острови |
10 вересня 2003 | Тофтір, Фарерські острови | Фарерські острови | 1:3 | Литва |
10 вересня 2003 | Дортмунд, Німеччина | Німеччина | 2:1 | Шотландія |
11 жовтня 2003 | Гамбург, Німеччина | Німеччина | 3:0 | Ісландія |
11 жовтня 2003 | Глазго, Шотландія | Шотландія | 1:0 | Литва |
|
Група 6
* — Іспанія перемогла Норвегію в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Єреван, Вірменія | Вірменія | 2:2 | Україна |
7 вересня 2002 | Афіни, Греція | Греція | 0:2 | Іспанія |
12 жовтня 2002 | Альбасете, Іспанія | Іспанія | 3:0 | Північна Ірландія |
12 жовтня 2002 | Київ, Україна | Україна | 2:0 | Греція |
16 жовтня 2002 | Афіни, Греція | Греція | 2:0 | Вірменія |
16 жовтня 2002 | Белфаст, Північна Ірландія | Північна Ірландія | 0:0 | Україна |
29 березня 2003 | Єреван, Вірменія | Вірменія | 1:0 | Північна Ірландія |
29 березня 2003 | Київ, Україна | Україна | 2:2 | Іспанія |
2 квітня 2003 | Белфаст, Північна Ірландія | Північна Ірландія | 0:2 | Греція |
2 квітня 2003 | Леон, Іспанія | Іспанія | 3:0 | Вірменія |
7 червня 2003 | Сарагоса, Іспанія | Іспанія | 0:1 | Греція |
7 червня 2003 | Львів, Україна | Україна | 4:3 | Вірменія |
11 червня 2003 | Афіни, Греція | Греція | 1:0 | Україна |
11 червня 2003 | Белфаст, Північна Ірландія | Північна Ірландія | 0:0 | Іспанія |
6 вересня 2003 | Єреван, Вірменія | Вірменія | 0:1 | Греція |
6 вересня 2003 | Донецьк, Україна | Україна | 0:0 | Північна Ірландія |
10 вересня 2003 | Белфаст, Північна Ірландія | Північна Ірландія | 0:1 | Вірменія |
10 вересня 2003 | Ельче, Іспанія | Іспанія | 2:1 | Україна |
11 жовтня 2003 | Єреван, Вірменія | Вірменія | 0:4 | Іспанія |
11 жовтня 2003 | Афіни, Греція | Греція | 1:0 | Північна Ірландія |
|
Група 7
* — Туреччина програла Латвії в стикових матчах і не потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Вадуц, Ліхтенштейн | Ліхтенштейн | 1:1 | Північна Македонія |
7 вересня 2002 | Стамбул, Туреччина | Туреччина | 3:0 | Словаччина |
12 жовтня 2002 | Скоп’є, Північна Македонія | Північна Македонія | 1:2 | Туреччина |
12 жовтня 2002 | Братислава, Словаччина | Словаччина | 1:2 | Англія |
16 жовтня 2002 | Саутгемптон, Англія | Англія | 2:2 | Північна Македонія |
16 жовтня 2002 | Стамбул, Туреччина | Туреччина | 5:0 | Ліхтенштейн |
29 березня 2003 | Вадуц, Ліхтенштейн | Ліхтенштейн | 0:2 | Англія |
29 березня 2003 | Скоп’є, Північна Македонія | Північна Македонія | 0:2 | Словаччина |
2 квітня 2003 | Сандерленд, Англія | Англія | 2:0 | Туреччина |
2 квітня 2003 | Трнава, Словаччина | Словаччина | 4:0 | Ліхтенштейн |
7 червня 2003 | Скоп’є, Північна Македонія | Північна Македонія | 3:1 | Ліхтенштейн |
7 червня 2003 | Братислава, Словаччина | Словаччина | 0:1 | Туреччина |
11 червня 2003 | Мідлзборо, Англія | Англія | 2:1 | Словаччина |
11 червня 2003 | Стамбул, Туреччина | Туреччина | 3:2 | Північна Македонія |
6 вересня 2003 | Вадуц, Ліхтенштейн | Ліхтенштейн | 0:3 | Туреччина |
6 вересня 2003 | Скоп’є, Північна Македонія | Північна Македонія | 1:2 | Англія |
10 вересня 2003 | Манчестер, Англія | Англія | 2:0 | Ліхтенштейн |
10 вересня 2003 | Жиліна, Словаччина | Словаччина | 1:1 | Північна Македонія |
11 жовтня 2003 | Вадуц, Ліхтенштейн | Ліхтенштейн | 0:2 | Словаччина |
11 жовтня 2003 | Стамбул, Туреччина | Туреччина | 0:0 | Англія |
|
Група 8
* — Хорватія випередила Бельгію завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів, а потім перемогла Словенію в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Брюссель, Бельгія | Бельгія | 0:2 | Болгарія |
7 вересня 2002 | Осієк, Хорватія | Хорватія | 0:0 | Естонія |
12 жовтня 2002 | Андорра-ла-Велла, Андорра | Андорра | 0:1 | Бельгія |
12 жовтня 2002 | Софія, Болгарія | Болгарія | 2:0 | Хорватія |
16 жовтня 2002 | Софія, Болгарія | Болгарія | 2:1 | Андорра |
16 жовтня 2002 | Таллінн, Естонія | Естонія | 0:1 | Бельгія |
29 березня 2003 | Загреб, Хорватія | Хорватія | 4:0 | Бельгія |
2 квітня 2003 | Вараздін, Хорватія | Хорватія | 2:0 | Андорра |
2 квітня 2003 | Таллінн, Естонія | Естонія | 0:0 | Болгарія |
30 квітня 2003 | Андорра-ла-Велла, Андорра | Андорра | 0:2 | Естонія |
7 червня 2003 | Софія, Болгарія | Болгарія | 2:2 | Бельгія |
7 червня 2003 | Таллінн, Естонія | Естонія | 2:0 | Андорра |
11 червня 2003 | Гент, Бельгія | Бельгія | 3:0 | Андорра |
11 червня 2003 | Таллінн, Естонія | Естонія | 0:1 | Хорватія |
6 вересня 2003 | Андорра-ла-Велла, Андорра | Андорра | 0:3 | Хорватія |
6 вересня 2003 | Софія, Болгарія | Болгарія | 2:0 | Естонія |
10 вересня 2003 | Андорра-ла-Велла, Андорра | Андорра | 0:3 | Болгарія |
10 вересня 2003 | Брюссель, Бельгія | Бельгія | 2:1 | Хорватія |
11 жовтня 2003 | Льєж, Бельгія | Бельгія | 2:0 | Естонія |
11 жовтня 2003 | Загреб, Хорватія | Хорватія | 1:0 | Болгарія |
|
Група 9
* — Уельс програв Росії в стикових матчах і не потрапив до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Баку, Азербайджан | Азербайджан | 0:2 | Італія |
7 вересня 2002 | Гельсінкі, Фінляндія | Фінляндія | 0:2 | Уельс |
12 жовтня 2002 | Гельсінкі, Фінляндія | Фінляндія | 3:0 | Азербайджан |
12 жовтня 2002 | Неаполь, Італія | Італія | 1:1 | Югославія * |
16 жовтня 2002 | Кардіфф, Уельс | Уельс | 2:1 | Італія |
16 жовтня 2002 | Белград, Югославія | Югославія * | 2:0 | Фінляндія |
20 листопада 2002 | Баку, Азербайджан | Азербайджан | 0:2 | Уельс |
12 лютого 2003 | Подгориця, Сербія і Чорногорія | Сербія і Чорногорія | 2:2 | Азербайджан |
29 березня 2003 | Палермо, Італія | Італія | 2:0 | Фінляндія |
29 березня 2003 | Кардіфф, Уельс | Уельс | 4:0 | Азербайджан |
7 червня 2003 | Гельсінкі, Фінляндія | Фінляндія | 3:0 | Сербія і Чорногорія |
11 червня 2003 | Баку, Азербайджан | Азербайджан | 2:1 | Сербія і Чорногорія |
11 червня 2003 | Гельсінкі, Фінляндія | Фінляндія | 0:2 | Італія |
20 серпня 2003 | Белград, Сербія і Чорногорія | Сербія і Чорногорія | 1:0 | Уельс |
6 вересня 2003 | Баку, Азербайджан | Азербайджан | 1:2 | Фінляндія |
6 вересня 2003 | Мілан, Італія | Італія | 4:0 | Уельс |
10 вересня 2003 | Белград, Сербія і Чорногорія | Сербія і Чорногорія | 1:1 | Італія |
10 вересня 2003 | Кардіфф, Уельс | Уельс | 1:1 | Фінляндія |
11 жовтня 2003 | Реджо-ді-Калабрія, Італія | Італія | 4:0 | Азербайджан |
11 жовтня 2003 | Кардіфф, Уельс | Уельс | 2:3 | Сербія і Чорногорія |
|
* — Югославія була перейменована на Сербію і Чорногорію в лютому 2003 року.
Група 10
* — Росія перемогла Уельс в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати |
Дата | Місце проведення | | Результат | |
7 вересня 2002 | Москва, Росія | Росія | 4:2 | Ірландія |
7 вересня 2002 | Базель, Швейцарія | Швейцарія | 4:1 | Грузія |
12 жовтня 2002 | Тирана, Албанія | Албанія | 1:1 | Швейцарія |
16 жовтня 2002 | Дублін, Ірландія | Ірландія | 1:2 | Швейцарія |
16 жовтня 2002 | Волгоград, Росія | Росія | 4:1 | Албанія |
29 березня 2002 | Шкодер, Албанія | Албанія | 3:1 | Росія |
29 березня 2003 | Тбілісі, Грузія | Грузія | 1:2 | Ірландія |
2 квітня 2003 | Тирана, Албанія | Албанія | 0:0 | Ірландія |
2 квітня 2003 | Тбілісі, Грузія | Грузія | 0:0 | Швейцарія |
30 квітня 2003 | Тбілісі, Грузія | Грузія | 1:0 | Росія |
7 червня 2003 | Дублін, Ірландія | Ірландія | 2:1 | Албанія |
7 червня 2003 | Базель, Швейцарія | Швейцарія | 2:2 | Росія |
11 червня 2003 | Дублін, Ірландія | Ірландія | 2:0 | Грузія |
11 червня 2003 | Женева, Швейцарія | Швейцарія | 3:2 | Албанія |
6 вересня 2003 | Тбілісі, Грузія | Грузія | 3:0 | Албанія |
6 вересня 2003 | Дублін, Ірландія | Ірландія | 1:1 | Росія |
10 вересня 2003 | Тирана, Албанія | Албанія | 3:1 | Грузія |
10 вересня 2003 | Москва, Росія | Росія | 4:1 | Швейцарія |
11 жовтня 2003 | Москва, Росія | Росія | 3:1 | Грузія |
11 жовтня 2003 | Базель, Швейцарія | Швейцарія | 2:0 | Ірландія |
|
Стикові матчі
Десять команд, що посіли другі місця в своїх групах, було розбито на пари, які мали зіграти між собою два стикових матчі: один на своєму полі, другий — на полі суперника. Путівку до фіналу здобував переможець пари за результатами двох матчів.
Стикові матчі відбулися 15 і 19 листопада 2003 року.
Латвія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Нідерланди перемогли за сумарним результатом двох матчів.
Хорватія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Росія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Іспанія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Фіналісти
Таким чином, до фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу 2004 року потрапили такі команди:
- Англія — переможець групи 7.
- Болгарія — переможець групи 8.
- Греція — переможець групи 6.
- Данія — переможець групи 2.
- Іспанія — переможець в стикових матчах.
- Італія — переможець групи 9.
- Латвія — переможець в стикових матчах.
- Нідерланди — переможець в стикових матчах.
- Німеччина — переможець групи 5.
- Португалія — господар турніру.
- Росія — переможець в стикових матчах.
- Франція — переможець групи 1.
- Хорватія — переможець в стикових матчах.
- Чехія — переможець групи 3.
- Швейцарія — переможець групи 10.
- Швеція — переможець групи 4.
Посилання
- RSSSF.com — результати всіх матчів чемпіонату [Архівовано 28 вересня 2015 у Wayback Machine.]
|
---|
- Франція 1960
- Іспанія 1964
- Італія 1968
- Бельгія 1972
- Югославія 1976
- Італія 1980
- Франція 1984
- ФРН 1988
- Швеція 1992
- Англія 1996
- Бельгія / Нідерланди 2000
- Португалія 2004
- Австрія / Швейцарія 2008
- Польща / Україна 2012
- Франція 2016
- Європа 2020
- Німеччина 2024
- 2028
|