Кубок Англії з футболу 1990—1991
Кубок Англії 1990—1991 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Тоттенгем Готспур (8-й раз) |
Віцечемпіон | Ноттінгем Форест |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1990—1991 — 110-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
17 листопада | Вокінг | 0:0 | Кіддермінстер Гарріерз |
21 листопада Перегравання | Кіддермінстер Гарріерз | 1:1 | Вокінг |
26 листопада Перегравання | Кіддермінстер Гарріерз | 1:2 | Вокінг |
17 листопада | Віттон Альбіон | 1:2 | Болтон Вондерерз |
17 листопада | Віган Атлетік | 5:0 | Карлайл Юнайтед |
17 листопада | Телфорд Юнайтед | 0:0 | Сток Сіті |
21 листопада Перегравання | Сток Сіті | 1:0 | Телфорд Юнайтед |
17 листопада | Тамворт | 4:6 | Вайтлі Бей |
17 листопада | Свонсі Сіті | 5:2 | Веллінг Юнайтед |
17 листопада | Стаффорд Рейнджерс | 1:3 | Бернлі |
17 листопада | Скарборо | 0:2 | Лік Таун |
17 листопада | Ранкорн | 0:3 | Гартліпул Юнайтед |
17 листопада | Ротергем Юнайтед | 1:0 | Стокпорт Каунті |
17 листопада | Рочдейл | 1:1 | Сканторп Юнайтед |
20 листопада Перегравання | Сканторп Юнайтед | 2:1 | Рочдейл |
17 листопада | Престон Норт-Енд | 0:1 | Менсфілд Таун |
17 листопада | Мертір-Тідвіл | 1:1 | Саттон Юнайтед |
21 листопада Перегравання | Саттон Юнайтед | 0:1 | Мертір-Тідвіл |
17 листопада | Мейдстоун Юнайтед | 4:1 | Торкі Юнайтед |
17 листопада | Літтлгемптон Таун | 0:4 | Нортгемптон Таун |
17 листопада | Лінкольн Сіті | 1:4 | Кру Александра |
17 листопада | Лейтон Орієнт | 3:2 | Саутенд Юнайтед |
17 листопада | Герефорд Юнайтед | 1:1 | Пітерборо Юнайтед |
20 листопада Перегравання | Пітерборо Юнайтед | 2:1 | Герефорд Юнайтед |
17 листопада | Галіфакс Таун | 3:2 | Рексем |
17 листопада | Хейлзовен Таун | 1:2 | Транмер Роверз |
17 листопада | Фулгем | 2:1 | Фарнборо Таун |
17 листопада | Ексетер Сіті | 1:2 | Кембридж Юнайтед |
17 листопада | Дарлінгтон | 1:1 | Йорк Сіті |
19 листопада Перегравання | Йорк Сіті | 1:0 | Дарлінгтон |
17 листопада | Колчестер Юнайтед | 2:1 | Редінг |
17 листопада | Чорлі | 2:1 | Бері |
17 листопада | Честерфілд | 3:2 | Спеннімур Юнайтед |
17 листопада | Честер Сіті | 2:2 | Донкастер Роверз |
20 листопада Перегравання | Донкастер Роверз | 1:2 | Честер Сіті |
17 листопада | Кардіфф Сіті | 0:0 | Хейєс |
21 листопада Перегравання | Хейєс | 1:0 | Кардіфф Сіті |
17 листопада | Брентфорд | 5:0 | Йовіл Таун |
17 листопада | Бредфорд Сіті | 0:0 | Шрусбері Таун |
21 листопада Перегравання | Шрусбері Таун | 2:1 | Бредфорд Сіті |
17 листопада | Борнмут | 2:1 | Джиллінгем |
17 листопада | Бостон Юнайтед | 1:1 | Вікем Вондерерз |
21 листопада Перегравання | Вікем Вондерерз | 4:0 | Бостон Юнайтед |
17 листопада | Блекпул | 2:0 | Грімсбі Таун |
17 листопада | Бішоп Окленд | 0:1 | Барроу |
17 листопада | Бірмінгем Сіті | 1:0 | Челтнем Таун |
17 листопада | Барнет | 2:2 | Челмсфорд Сіті |
21 листопада Перегравання | Челмсфорд Сіті | 0:2 | Барнет |
17 листопада | Айлесбері Юнайтед | 0:1 | Волсолл |
17 листопада | Атерстен Юнайтед | 3:1 | Флітвуд Таун |
17 листопада | Олдершот | 6:2 | Тівертон Таун |
18 листопада | Олтрінгем | 1:2 | Гаддерсфілд Таун |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 грудня | Фулгем | 0:0 | Кембридж Юнайтед |
11 грудня Перегравання | Кембридж Юнайтед | 2:1 | Фулгем |
8 грудня | Вокінг | 5:1 | Мертір-Тідвіл |
8 грудня | Віган Атлетік | 2:0 | Гартліпул Юнайтед |
8 грудня | Свонсі Сіті | 2:1 | Волсолл |
8 грудня | Сканторп Юнайтед | 3:2 | Транмер Роверз |
8 грудня | Борнмут | 1:0 | Хейєс |
8 грудня | Барнет | 0:0 | Нортгемптон Таун |
12 грудня Перегравання | Нортгемптон Таун | 0:1 | Барнет |
8 грудня | Олдершот | 2:1 | Мейдстоун Юнайтед |
10 грудня | Гаддерсфілд Таун | 0:2 | Блекпул |
11 грудня | Шрусбері Таун | 1:0 | Чорлі |
11 грудня | Ротергем Юнайтед | 0:0 | Галіфакс Таун |
17 грудня Перегравання | Галіфакс Таун | 1:2 | Ротергем Юнайтед |
11 грудня | Честерфілд | 3:4 | Болтон Вондерерз |
12 грудня | Вікем Вондерерз | 1:1 | Пітерборо Юнайтед |
17 грудня Перегравання | Пітерборо Юнайтед | 2:0 | Вікем Вондерерз |
12 грудня | Вайтлі Бей | 0:1 | Барроу |
12 грудня | Лік Таун | 1:1 | Честер Сіті |
17 грудня Перегравання | Честер Сіті | 4:0 | Лік Таун |
12 грудня | Кру Александра | 1:0 | Атерстен Юнайтед |
12 грудня | Колчестер Юнайтед | 0:0 | Лейтон Орієнт |
17 грудня Перегравання | Лейтон Орієнт | 4:1 | Колчестер Юнайтед |
12 грудня | Бернлі | 2:0 | Сток Сіті |
12 грудня | Бірмінгем Сіті | 1:3 | Брентфорд |
17 грудня | Менсфілд Таун | 2:1 | Йорк Сіті |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
5 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 0:1 | Кембридж Юнайтед |
5 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:4 | Вокінг |
5 січня | Свонсі Сіті | 0:0 | Ротергем Юнайтед |
21 січня Перегравання | Ротергем Юнайтед | 4:0 | Свонсі Сіті |
5 січня | Саутгемптон | 3:2 | Іпсвіч Таун |
5 січня | Шрусбері Таун | 4:1 | Вотфорд |
5 січня | Шеффілд Юнайтед | 1:3 | Лутон Таун |
5 січня | Порт Вейл | 2:1 | Пітерборо Юнайтед |
5 січня | Олдем Атлетік | 3:1 | Брентфорд |
5 січня | Норвіч Сіті | 2:1 | Бристоль Сіті |
5 січня | Ньюкасл Юнайтед | 2:0 | Дербі Каунті |
5 січня | Міллволл | 2:1 | Лестер Сіті |
5 січня | Мідлсбро | 0:0 | Плімут Аргайл |
14 січня Перегравання | Плімут Аргайл | 1:2 | Мідлсбро |
5 січня | Менсфілд Таун | 0:2 | Шеффілд Венсдей |
5 січня | Лейтон Орієнт | 1:1 | Свіндон Таун |
21 січня Перегравання | Свіндон Таун | 1:0 | Лейтон Орієнт |
5 січня | Галл Сіті | 2:5 | Ноттс Каунті |
5 січня | Ковентрі Сіті | 1:1 | Віган Атлетік |
9 січня Перегравання | Віган Атлетік | 0:1 | Ковентрі Сіті |
5 січня | Честер Сіті | 2:3 | Борнмут |
5 січня | Челсі | 1:3 | Оксфорд Юнайтед |
5 січня | Чарльтон Атлетік | 1:2 | Евертон |
5 січня | Бристоль Роверз | 0:2 | Кру Александра |
5 січня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 3:2 | Сканторп Юнайтед |
5 січня | Болтон Вондерерз | 1:0 | Барроу |
5 січня | Блекпул | 0:1 | Тоттенгем Готспур |
5 січня | Блекберн Роверз | 1:1 | Ліверпуль |
8 січня Перегравання | Ліверпуль | 3:0 | Блекберн Роверз |
5 січня | Барнет | 0:5 | Портсмут |
5 січня | Астон Вілла | 1:1 | Вімблдон |
9 січня Перегравання | Вімблдон | 1:0 | Астон Вілла |
5 січня | Арсенал | 2:1 | Сандерленд |
5 січня | Олдершот | 0:0 | Вест Гем Юнайтед |
16 січня Перегравання | Вест Гем Юнайтед | 6:1 | Олдершот |
6 січня | Крістал Пелес | 0:0 | Ноттінгем Форест |
21 січня Перегравання | Ноттінгем Форест | 2:2 | Крістал Пелес |
28 січня Перегравання | Ноттінгем Форест | 3:0 | Крістал Пелес |
6 січня | Бернлі | 0:1 | Манчестер Сіті |
6 січня | Барнслі | 1:1 | Лідс Юнайтед |
9 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 4:0 | Барнслі |
7 січня | Манчестер Юнайтед | 2:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 січня | Вокінг | 0:1 | Евертон |
26 січня | Тоттенгем Готспур | 4:2 | Оксфорд Юнайтед |
26 січня | Шрусбері Таун | 1:0 | Вімблдон |
26 січня | Портсмут | 5:1 | Борнмут |
26 січня | Порт Вейл | 1:2 | Манчестер Сіті |
26 січня | Ноттс Каунті | 2:0 | Олдем Атлетік |
26 січня | Норвіч Сіті | 3:1 | Свіндон Таун |
26 січня | Міллволл | 4:4 | Шеффілд Венсдей |
30 січня Перегравання | Шеффілд Венсдей | 2:0 | Міллволл |
26 січня | Манчестер Юнайтед | 1:0 | Болтон Вондерерз |
26 січня | Лутон Таун | 1:1 | Вест Гем Юнайтед |
30 січня Перегравання | Вест Гем Юнайтед | 5:0 | Лутон Таун |
26 січня | Ліверпуль | 2:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
30 січня Перегравання | Брайтон енд Гоув Альбіон | 2:3 | Ліверпуль |
26 січня | Кру Александра | 1:0 | Ротергем Юнайтед |
26 січня | Ковентрі Сіті | 1:1 | Саутгемптон |
29 січня Перегравання | Саутгемптон | 2:0 | Ковентрі Сіті |
26 січня | Кембридж Юнайтед | 2:0 | Мідлсбро |
27 січня | Арсенал | 0:0 | Лідс Юнайтед |
30 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 1:1 | Арсенал |
13 лютого Перегравання | Арсенал | 0:0 | Лідс Юнайтед |
16 лютого Перегравання | Лідс Юнайтед | 1:2 | Арсенал |
13 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 2:2 | Ноттінгем Форест |
18 лютого Перегравання | Ноттінгем Форест | 3:0 | Ньюкасл Юнайтед |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 лютого | Вест Гем Юнайтед | 4:2 | Кру Александра |
16 лютого | Портсмут | 1:2 | Тоттенгем Готспур |
16 лютого | Ноттс Каунті | 1:0 | Манчестер Сіті |
16 лютого | Кембридж Юнайтед | 4:0 | Шеффілд Венсдей |
17 лютого | Ліверпуль | 0:0 | Евертон |
20 лютого Перегравання | Евертон | 4:4 | Ліверпуль |
27 лютого Перегравання | Евертон | 1:0 | Ліверпуль |
18 лютого | Норвіч Сіті | 2:1 | Манчестер Юнайтед |
25 лютого | Саутгемптон | 1:1 | Ноттінгем Форест |
4 березня Перегравання | Ноттінгем Форест | 3:1 | Саутгемптон |
27 лютого | Шрусбері Таун | 0:1 | Арсенал |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
9 березня | Норвіч Сіті | 0:1 | Ноттінгем Форест |
9 березня | Арсенал | 2:1 | Кембридж Юнайтед |
10 березня | Тоттенгем Готспур | 2:1 | Ноттс Каунті |
11 березня | Вест Гем Юнайтед | 2:1 | Евертон |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 квітня | Ноттінгем Форест | 4:0 | Вест Гем Юнайтед |
14 квітня | Тоттенгем Готспур | 3:1 | Арсенал |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1991
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase (англ.)
- Кубок Англії на rsssf [Архівовано 24 вересня 2020 у Wayback Machine.] (англ.)
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |